Status
Not open for further replies.
Credits
40
Rating - 0%
hocalarım konunun yerine modlarım taşısın rütbe kısıtlamasından dolayı istediğim yere açamıyorum konuyu kusra bakmayınız bu da bu günkü son konum olsun

bu adımları ve programı karşı tarafa yani hedef telefona yüklüceksiniz zaten program kendisini başka kimliğe büründürüyor ve programa girip siteden açtığınız hesabı giriceksiniz.

Denenmiş Telefon: LG-G4s (Android sürümü 5.1.1)

Belirtmeliyim ki whatsapp, viber, facebook vb. programları çözmesi için hedef telefonun root'lu olması gerekiyor.

Daha fazla okumak isteyenler için devam ediyorum.

### Programın Eksi Yanları ###

-Benim hedef telefondanmı kaynaklanıyor bilmiyorum arkadaşlar ama giden smsler gözükmüyor sadece gelenler var. (Deniyen olursa yorum yazsın)

-Üst üste aramalar yapılırsa kayıtlara son arama gözükür diğerlerini göremezsiniz.

- Hedef telefonda eğer İnternet bağlantısı yok ise program kayıtlarını saklamıyor yani göremezsiniz.

-Gps konusuna gelirsek eğer ben şahsen pek güvenmedim çünkü yerini emin olduğum yerlerde bile hata yapabiliyor bazen sorun olabilir belki fakat siz karşı tarafa canlı takip yaparsanız sorun yok (Karşı tarafın Gps açık olması lazım)

-200 kayıt hakkınız var kayıt limitiniz dolsun veya dolmasın 1 ay sonra siliniyor yani yedek almayı unutmayın

-Yine benim hedef telefondanmıdır anlayamadım ama arada kayıtları tekrar gösteriyor hal böyle oluncada 200 limitiniz azalmış oluyor.

-Antivirüse yakalanıyor bu yüzden ya hedef telefonda antivirüs tarzı koruma programları varsa kaldırılması gerek veya yükledikten sonra antivirüse yinede kullanmak istiyorum gibilerinden bir seçenek çıkar ona basıp devam edin.

-Hedef telefonda resim çek dediğinizde gizli ama sesli şekilde resim çekiyor dikkat edin

### Programın Artı Yanları ###

-Arama kayıtlarını dinleyebilirsiniz (Ses gelmiyorsa ayarlardan kayıt türünü değiştirip tekrar deneyin, her telefonda değişiklik gösterebilir)

-Ortam dinlemesi var 1-2 dakika süre kadar. (Daha fazla dinlemek için paralı üyelik lazım)

-Kullanım kolay

Not: Bu programı ailevi sorunları olanlar, hırsızlık, vb. haklı sebepleri olanlara yardımcı olmak için yazdım. Kötü yönde kullanmamanızı rica ediyorum. Öteki dünyada hesabı var, biliyorum bu konuyu anlatmam bilene bir garip gelebilir bu yazıdan sonra ama ben yine bana düşen olarak Dinimiz gereği bu uyarıyı yapmak istedim
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Konuda eksik hata varsa kusura bakmayın Pc bozuldu telefondan yazıyorum
Hayırlara vesile olur inşallah.

rep vermeyi unutmayınız

virus total sonucu buyrun

burada da programın yüklenmesini ve instalını veren site orj sitesidir

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread