Chatteki küfür sorunu hakkında yönetim kararı ! (1 Viewer)

N

Nobody

Son günlerde bazı kendini bilmez üyelerin chatte insan gibi muhabbet eden üyeleri rahatsız ettiğinin farkındayız.
Bu konuda çok sayıda şikayet aldık ve yeni bir düzenleme yapmaya karar verdik.

Aslına bakarsanız chat kurallarının 6 numaralı maddesinde küfrün aşırıya kaçmamak şartı ile serbest olduğu görülüyor.
Ne yazık ki bazı arkadaşlar bunu anlayamamış.
Küfür olabilir fakat flood olarak s*kerim s*karım gibi kelimeler insanları rahatsız edebilir ve yeni üyelerin forumdan soğumasına sebep olabilir.

Alınan karar ile chatte
flood olarak küfür eden ve üyeyi/üyeleri aşağılayacak ithamlarda bulunmanın cezası 1 günlük chat olarak belirlenmiştir.

Kişi şikayetçi olmasa bile göze battığı için önce uyarı alırsınız devam ederseniz ne yazık ki 1 günlük chat ban cezası alırsınız.

Yenilik değildir 6 numaralı maddenin açıklamasıdır.

Bütün SpyHackerz Ailesine Duyurulur !

Levin`

Gölge
Credits
1,053
Rating - 0%
Son günlerde bazı kendini bilmez üyelerin chatte insan gibi muhabbet eden üyeleri rahatsız ettiğinin farkındayız.

Aslına bakarsanız chat kurallarının 6 numaralı maddesinde küfrün aşırıya kaçmamak şartı ile serbest olduğu görülüyor.
Küfür olabilir fakat flood olarak s*kerim s*karım gibi kelimeler insanları rahatsız edebilir ve yeni üyelerin forumdan soğumasına sebep olabilir.

Alınan karar ile chatte
flood olarak küfür eden ve üyeyi/üyeleri aşağılayacak ithamlarda bulunmanın cezası 1 günlük chat olarak belirlenmiştir.

Kişi şikayetçi olmasa bile göze battığı için önce uyarı alırsınız devam ederseniz ne yazık ki 1 günlük chat ban cezası alırsınız.

Teşekkürler Arkadaşlar Küfür Ediceginize Namaz Kılın.

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%

Alınan karar ile chatte

Ha Gozunu Seveyim @Nobody Kardesim, Benimde Tam Istedigim Buydu Kufur Eden Banlansin Falan Yani !
He Bu Arada Biras Master Alfa Legend Gibileride Yapiyor Bu Kufuru Aynisiyle !
Sag Olasinda :) Her Bir Insanin Sevdigi Vardiysa Karsi Tarafinda Vardir Tabii!
Diyecegim Su Ben Hic Kufr Etmedim Etdiysemde Anneye Avrata Babaya Kiza Cocuga Yapmadim!
Yalniz insanin Kendisine Yapdim! Bu Dogru Ama insanlarin Bazilari Siniri Gecmis Galiba !

Konu Icin Sagolasin:)

Gerci Seni Sevmesemde Yinede Sagolasin Lan (Kardesim) :p

Users who are viewing this thread