cihangirceyhanx (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
1,248
Rating - 0%
Bu arkadaş bana facebook için oltalama hesabı oluşturmuştur. Fakat domaini ve hostingi silmiştir parayı aldıktan sonra telegramdan silmiştir kanıtları sunabilirim

Credits
845
Rating - 0%
Bu arkadaşa yazdım işini hallederim esc kullanarak döneceğim diye insan başkasını bulmadan önce sana yazan kişiye yazar nirde esc kullanmamışsınız geçmiş olsun

Credits
1,329
Rating - 0%
bu veled benim siteye shell sokmasi icin @fuwk4n a emir vermistir. fuwkan bu veledi bana ifsaladiginda aralari bozulup beni ikiside engelledi. hakkinda sikayet konum var. reel ismi ‘yasin baykam’ yaşının 12 olduğunu kendisi söyledi böyle bebelerin sanalda ne işi olduğunu gerçekten çözemiyorum bu kahpeler ile günlerdir uğraşıyorum fakat adminlerin şeyinde değil.

Credits
1,248
Rating - 0%
bu veled benim siteye shell sokmasi icin @fuwk4n a emir vermistir. fuwkan bu veledi bana ifsaladiginda aralari bozulup beni ikiside engelledi. hakkinda sikayet konum var. reel ismi ‘yasin baykam’ yaşının 12 olduğunu kendisi söyledi böyle bebelerin sanalda ne işi olduğunu gerçekten çözemiyorum bu kahpeler ile günlerdir uğraşıyorum fakat adminlerin şeyinde değil.
evet bana da yaşım 12 dedi

Credits
1,248
Rating - 0%
@cihangirceyhanx dolandırıcısı bugün foruma girip mesaj atmış birine
Skullz lütfen gereğini yapın, ben şimdi cem kurt diye biriyle irtibata giriyorum bu çocuk nerede oturuyorsa bugün paylaşacağım ikamet adresini

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread