Clash of Clans Hilesi (1 Viewer)

Credits
159
Rating - 0%
Herkese Selam uzun zamandır yazmıyordum efsane bir konu ile geri döndüm. Beğenip yorum atarsanız konuyu görebilirsiniz. (bilmeyen arkadaşlar için)

[HIDEREPLY]nasıl yapıldığını hızlıca anlaticam zaten çok da zor değil. İlk olarak hesabımızı bağlandığını gmail hesabından altın bileti normal bir şekilde girip satın alıyoruz bunun için 35 TL ye ihtiyacınız var. Satın aldıktan sonra tarayıcı üzerinden bakın burası önemli uygulamadan değil tarayicidan Google Play store ya giriyoruz. Hesap kısmından sipariş bölümüne gidiyoruz. Orada sarın aldığımız altın bilet görünecektir. Üzerinde çıkan sorun bildir kısmına tıklıyoruz ve ürünü yanlışlıkla aldım seçeneğini isaretliyoruz. Ardından açıklama kısmına da lütfen iaedmi yapın vs. Yazıyoruz. Ve tüm bu işlemlerin sonunda birkaç gün içinde paranız iade edilecektir ama satın aldığımiz altın bilet kalacaktır yani ödülleri beleşe alabileceğiz aklınıza takılan bir yer varsa yorumlarda yazın yardımcı olurum. 2 gün önce denedim paramı geri verdiler ve ödülleri de aldım bir sorun oluşmadı. Screenshot_20200612_183519_com.android.chrome.jpg[/HIDEREPLY]

Users who are viewing this thread