SSS Coin Transferleri ve Coin Kazanma Hakkında SSS. (1 Viewer)

Credits
28,227
Rating - 0%
Merhaba Değerli SpyHackerz Üyeleri !

Coin transferleri hakkında Sıkça Sorulan Sorular, ve işleyiş hakkında bir SSS derledim.
Genel olarak: Coin transferlerinin işleyişi ve Credits kazanmak hakkında Sıkça Sorulan Sorular yer almaktadır.

Öncelikle Coin Sistemi Nedir: Konularına güvenen üyeler, farkını belli etmek için konuya bir "Charge" etiketi ekler.
Bu Charge etiketi direkt olarak hesabında bulunan "Credits" yani Coin miktarı olarak hesabına yansıtılır.

Konular arası coin transferi böyle işler, bir diğer coin transferine geçelim.

Bir üye hesabında bulunan +x.xxx miktarlı bir Credits miktarını başka bir üyeye transfer etmek istediğini belirtir.
Üye, bir charge etiketi girerek karşıdaki kişiden yüksek tutarda bir coin talep eder.

- Coin Miktarının bana ulaşması için en fazla kaç coin girilmesi gerekli?

+ Charge etiketi altında +1000 coin üstünde bulunan coin miktarları geçersizdir, bu yüzden 1.000 Coin sınırdır diyebiliriz.
Bu miktarın üstündeki Credits aktarım transferlerini yalnızca Üst Yönetim yapabilir.

- Daha fazla bir miktar coin transferi yapmak istiyorum, mümkün mü?
+ Üst yönetim incelediği ve transfer işlemini gördüğü takdirde hesabınızda bulunan üst tutarı istediğiniz kişiye gönderir.

- Hesabımda Coin bulunmuyor, Nasıl Credits elde edebilirim?

+ Bunun için konu açmalı, açtığın konularda "Charge" etiketini kullanarak üyelerden coin talep etmelisin, böylece credits miktarın artacaktır. Fakat burada kopya/alıntı konular açmamaya ve Credits miktarının hakkını verecek konular açmaya dikkat etmelisin.

Last edited:

Users who are viewing this thread