Öneri Coin (1 Viewer)

Credits
1
Rating - 0%
Merhaba, pek aktif olarak takılmasamda sürekli konularına baktığım bir forumdur SpyHackerz, evet forumda pek sosyalleşme konusunda adım atmasamda coin sistemindeki bir değişiklikten aşırı rahatsızım. Önceden yorum atarak coin kazanabiliyorduk lakin artık bu kalkmış gördüğüm üzere ve neredeyse her konuda coin engeliyle karşılaşıyorum ve üzgünüm benim foruma coin için para ayırabilecek derecede bir gelirim yok. Belki de bana yardımı olabilecek konulardan coin engelinden dolayı mahrum kalıyorum ve bu beni forumdan aşırı soğutmuş durumda. SpyHackerz köklü bir forum ancak benim gibi bu durumda olan belki yüzlerce kullanıcınız vardır hepsinin dili olmak için bu konuyu açtım. Coin konusunda önerim eskisi gibi yorum attığımızda coin kazanabilmeliyiz. Artı olarak yüksek rank kullanıcıların coine ihtiyacı yok. Ve coinlerin kullanıcılar tarafından satılması istediği fiyattan satması gibi saçma durumlar iyice coin sisteminin suyunu çıkarmış durumda böyle şeylere hiç gerek yok. Onun dışında tabi forum sahiplerininde bir yerden kazanması gerek ancak bu şekilde Gezgin üyeleri Vip veya Coin satın almaya mecbur bırakmanız hoş değil. Teşekkürler.

E

eemedya

Gelirin yoksa açılmamış veya güncel bir konuyu coinli açarak coin kasabilirsin . Hayırlı geceler 🌹

Users who are viewing this thread