.COM .NET .ORG vb Siteler Kurma 2 Yıllık Ücretsiz (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
1- ilk önce bu siteye giriyoruz https://www.jimdo.com/de/
2- daha sonra karşımıza çıkan yerde mavi etraflı beyaz yazılı olan Jetzt kostenlos starten basıyoruz
3- karşımıza çıkan yerden kayıt oluyoruz direk gmail ya da facebook la da olabilirsiniz hızlı hızlı
4- üye olduktan sonra karşımıza 3 şey çıkıyor burdan website diyoruz
5- sonra çıkan 2 şeyden soldakine basın ne anlama geldiklerini bilmiyorum ama ben öyle yaptım
6- karşımıza çıkan yerdeki şeylerin hepsini kendinize göre doldurun işte
7- doldurduktan sonra 2 tane tema tarzı bişey gelicek 2 sinden birine basın
8- seçtikten sonra domain sorucak .com falan ne istiyosanız seçin eğer aradınız şey yoksa site adınız alınmıştır başka bişey yapabilirsiniz
9- fiyatlandırma kısmından en fazlasını seçin gelen yerdeki tüm boşlukları fake-it.ws den doldurun almanya ya göre ülkeyi falan almanya yapın telefon falan filan eğer telefona yanlış derse kendi telefonunuzu girin
10- almanca yaptınız için ülkeyi SEPA diye bişey çıkıyor orayıda fake-it.ws de aşşaya inerek iban ve owner name falan filan olarak dolduruyoruz
11- sonra hesaba gelip siteler kısmına geliyoruz orayı kendiniz bulun bi şekilde translate falan kullanın
12 - sitenize basın karşınıza sitenizin görüntüsü gelicek kurcalayın onları biraz en sonunda doğrulayın ve siteniz hazır !!
ByFoxy Sunar

Users who are viewing this thread