Crypter Yardım.. ! (1 Viewer)

Credits
16
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar bir fud crypter buldum gerçektende güzel fudluyor , tarama sitesinde 15 tane virüslü görünen ratı 0'a çekiyor ancak crypterlediği zaman crypterlenen exe'yi çalıştırdıgımda "baska makinede deneyin" yazıyor. Ve denediğim makine sanal makine, galiba kodlarının içine sanal makine kontrol et gibi şeyler koymuş. Bunu düzeltebilirmiyim exe içinden ? Düzeltebilirsem nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz _??

Alınan hata resmi : https://i.hizliresim.com/gPPYv0.jpg

Last edited:

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
bazı makinelerde .net framework felan kurulmuyor, desteklemiyor vm sürümü. büyük ihtimal bundan kaynaklıdır.

Credits
16
Rating - 0%
Resimdeki sistem xp sp3 dü..
Win8'de de denedim bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası verdi. Bence dediğim gibi adam crypterin içine sanal makine kontrollu bir kod yazmıs , bunu düzeltebilir miyim_?

Credits
16
Rating - 0%
win8, 7 gibi makinelerde deneyin sanırım 2004 server kullanıyorsun, o ne öyle..
Win8'de de denedim bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası verdi. Bence dediğim gibi adam crypterin içine sanal makine kontrollu bir kod yazmıs , bunu düzeltebilir miyim_?

Credits
16
Rating - 0%

Arkadaşlar eğer adam crypterin içine sanal makine kontrolu koymussa , bu kontrol nasıl bir algoritma olabilir _? Veya nasıl bir kodlama yapabilir _? .Net Reflector ile programın kodlarını açtım , içerisine bakıyorum ama daha sanal makineyle alakalı bir kod bulamadım. Virtual olarak tarama yaptım program içinde ama birşey cıkmadı . Bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz üstatlar_?

Users who are viewing this thread