Cs 1.6'nın TrojaN olduğunu öğrenince Sıfad-ül Eşgal (1 Viewer)

Credits
530
Rating - 0%
Beler Az Önce Hile Açıp Cs Oynuyodum, Admin Bilgisayarımdan Resmen ScreenShot Aldı ASdasfawqe.
İlk Önce Adam Komutla SS Alıyo. Aldığı Ss Benim Cstrike Klasörüme Düşüyo Ve Admin Ona Erişip Download Ediyor. Oyunu Sildim O Olaydan Sonra.

Arkadaşlarınız Harici Oynayacaksanız İndirmeyin Daha İyi Olur Sizin İçin...

Credits
488
Rating - 0%
sen bi gerizekalısın aq adam senin ss'ini indiremiyor. Hile ile oynadığın için ss alıyor ve teamviewer'dan ss i göstermeni istiyor.

Credits
530
Rating - 0%
sen bi gerizekalısın aq adam senin ss'ini indiremiyor. Hile ile oynadığın için ss alıyor ve teamviewer'dan ss i göstermeni istiyor.
Bacının Amına Kamyonla Gireyim Orospu Evladı Benden İyi mi Bilcen Git Bloody Sunucusundan Yetki Al Göt Olursun. İstersen amx pluginleride var nasıl çalıştığı kaynağında yazıyor linklerde var elimde

adamların sunucusundaki sistemi şöyle ;
ilk önce komutu yazıyo işte screen shot diye
sonra ekrana ip adresim çıktı ben altıma sıçtım o anda, foto alındı felan yazıyo işte
sol üst köşede upload %'si geliyo adminlere, direk download edebiliyo panelden

Credits
488
Rating - 0%
Bacının Amına Kamyonla Gireyim Orospu Evladı Benden İyi mi Bilcen Git Bloody Sunucusundan Yetki Al Göt Olursun. İstersen amx pluginleride var nasıl çalıştığı kaynağında yazıyor linklerde var elimde

adamların sunucusundaki sistemi şöyle ;
ilk önce komutu yazıyo işte screen shot diye
sonra ekrana ip adresim çıktı ben altıma sıçtım o anda, foto alındı felan yazıyo işte
sol üst köşede upload %'si geliyo adminlere, direk download edebiliyo panelden
amcık hoşafı eğer download edebilse adam ss i almak için teamviewer alır mı dalyarak. Zaten bi bok bilsen hileyle oyun oynamazsın. Oyun oynasan 1.6 yı da oynamazsın aq bebesi.

Credits
530
Rating - 0%
amcık hoşafı eğer download edebilse adam ss i almak için teamviewer alır mı dalyarak. Zaten bi bok bilsen hileyle oyun oynamazsın. Oyun oynasan 1.6 yı da oynamazsın aq bebesi.
Salak Orospu Evladı Adam Bana Tw Ver Diye Birşey Demedi. Direk Ekran Görüntüsü Aldı Ve banladı. Git Sunucu Aç 2 dk ScreenShot Plugini Kur Görürsün Dediğimi. Tw isteyen Adminler Ekranı Canlı Görmek İstiyor, Ya da Çoğusu Bu ScreenShot Pluginini Bilmediğinden Tw İstiyor

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Aynen kanka inanmıcan ama artık bazı sunucularda plugin var direkt ekran görüntüsü alıyor ekranına ip adresin bilgilerin geliyo sonra siyah ekran geliyo o aldığı ss direkt admin paneline gidiyo adamlar oradan bakıyor ama @babydown arkadas abartmıs trojan ne alaka aq

Credits
530
Rating - 0%
Aynen kanka inanmıcan ama artık bazı sunucularda plugin var direkt ekran görüntüsü alıyor ekranına ip adresin bilgilerin geliyo sonra siyah ekran geliyo o aldığı ss direkt admin paneline gidiyo adamlar oradan bakıyor ama @babydown arkadas abartmıs trojan ne alaka aq
Trojan Derken;
1. Pc den Ekran Görüntüsü ALabiliyolar
2. İp Adresimiz Gidiyo (en önemlisi)
3.Oyundan Quit Atabilme :DASasd

Credits
530
Rating - 0%
amk cs 1.6 indirimde 3 tl felan oluyor 3 tl leride yoksa bilgisayar acıp elektrik harcamasınlar bos yere aq
Aga Düşün Şimdi Cs 1.6 İndireceksin. bi yanda beleş indirme sitesi var baya güvenilir. diğer yanda steam 3 tl ye orijinal indirme var. Fakat Oyunda 200 Fps Alırken Steam Arkada Çalıştığı İçin 100 Fps Alıyorsun :))) ( benim pc böyle ) . Çoğu Kişi Beleşi Tercih Etmez miydi?

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Aga Düşün Şimdi Cs 1.6 İndireceksin. bi yanda beleş indirme sitesi var baya güvenilir. diğer yanda steam 3 tl ye orijinal indirme var. Fakat Oyunda 200 Fps Alırken Steam Arkada Çalıştığı İçin 100 Fps Alıyorsun :))) ( benim pc böyle ) . Çoğu Kişi Beleşi Tercih Etmez miydi?
ama sunu unutma orjinal oyundan aldğın zevki beleş oyundan alamazsın valla ister inan ister inanma

Credits
530
Rating - 0%
ama sunu unutma orjinal oyundan aldğın zevki beleş oyundan alamazsın valla ister inan ister inanma
Non Steam Oynayan Biri, Orijinal Oynayanı Öldürebiliyorsa Benim İçin Zevk Sorun Değil,
Steamde 100 fps alırken, Down-Cs.Su burda 300 fps e kadar çıkabiliyosun türkçe karakter destekli ve quit bypasslı

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Non Steam Oynayan Biri, Orijinal Oynayanı Öldürebiliyorsa Benim İçin Zevk Sorun Değil,
Steamde 100 fps alırken, Down-Cs.Su burda 300 fps e kadar çıkabiliyosun türkçe karakter destekli ve quit bypasslı
steamda fps yükseltmek için fps_override 1 yaz sonra fps_max 999 yaz kankam rateleri def yap 101 101 25k olsun

Credits
530
Rating - 0%
steamda fps yükseltmek için fps_override 1 yaz sonra fps_max 999 yaz kankam rateleri def yap 101 101 25k olsun
Monitör 60 Hz Olduğu İçin İstediğin Komutu Yaz 60 Fps den Sonrasını Göremezsin. (yukarıda 400 fps yazar fakat ekranın 60 fps oynatır)
Bide Steam Versiyonun Dosyalarını Kopyala Yapıştır Yaparım Al Sana Orijnal Version

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Monitör 60 Hz Olduğu İçin İstediğin Komutu Yaz 60 Fps den Sonrasını Göremezsin. (yukarıda 400 fps yazar fakat ekranın 60 fps oynatır)
Bide Steam Versiyonun Dosyalarını Kopyala Yapıştır Yaparım Al Sana Orijnal Version
paran olduğu zaman sağlam bi monitor al kanka 60 hz ne aq gerçi ülkenin halide ortada maalesef :(

Users who are viewing this thread