Dünya DÜZ'mü YUVARLAK'mı ? Tartışma (2 Viewers)

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
TARTIŞMA!
Şöyle bir tartışma çıkarıyorum arkadaşlar hepimiz fikirimizi yazıp aydınlanalım lütfen !

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Benim bu konudan bir buçuk yıldır araştırma yapıyorum ve dünyanın düz olduğu kanısında vardım !

Bu konu hakkında bilgilenmek isteyen birçok videolar ve yazılar var fakat 'Ersan Juan' adlı türk kanalında bu konua hakkında içerikler bulabilirsiniz

A

Anarchosa

7mly97.jpg

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
Şu adamı getirin karşıma koyun aklını alayım çee
Yer çekimi olduğu için ve Çekirdek yuvarlak olduğu için sen nereye gidersen git yer çekimi dünyanın altına gitsende üstüne gitsende aynı kuvvetle seni çekecek bu kadar.. Bu nedenle anlayamıyorsun farkı.
Ayrıca Güneş bizim etrafımızda dönüyor diyo ya bu adam amk öyle de olsa Mevsimler oluşurdu ayrıca güneş dünyanın 20 katı daha büyük birde etrafımızda mı dönsün..
Anarchosa haklı çee

Credits
0
Rating - 0%
Tartisilacak ne var aq kanıtlar ortada yani yıl olmuş 21.yuzyil hala dünyanın şeklini tartisan cahiller olmayalım beyler bu kadarda olmaz artık aq tabiki dünya düz

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Tartisilacak ne var aq kanıtlar ortada yani yıl olmuş 21.yuzyil hala dünyanın şeklini tartisan cahiller olmayalım beyler bu kadarda olmaz artık aq tabiki dünya düz
Sadece sana öğretileni konuşuyorsun okulda öğrendiğini üniversitede öğrendiğini küçük bir araştrıma yaspan ?

Credits
0
Rating - 0%
Sadece sana öğretileni konuşuyorsun okulda öğrendiğini üniversitede öğrendiğini küçük bir araştrıma yaspan ?
Lisedeyim, araştırma yapıyorum, bu konuda kralıyla da tartışmaya girerim. Duzculerin kanıtlarının hepsini açıkladılar, fakat bizim kanıtlarımıza ameriga bizi gisganiyor, milyarlarca dolar bizi kandırmak için harcanıyor, yalan, sahte, shop gibi donutler veren insalarii artık ciddiye alıp tartışmaya girmiyorum.

Users who are viewing this thread