Daha hızlı dork yazma. (1 Viewer)

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Merhaba SpyHackerz.com'un değerli üyeleri.
Bu konumda sizlere nasıl hızlıca dork yazabileceğinizi göstereceğim mesela dorkumuz ("author/admin") olsun bunun yanına bi kelime koyalım ingilizce olsun kelimemiz
("author/admin")space böylelikle daha farklı siteler düşüreceğiz.Ama bizim için önemli olan bu kelimeleri tek tek değilde aynı anda koyabilmek bunu şu şekilde yapacağız.

Konuya geçmeden önce gerekli olan şeyler:
  • Bir adet google ve not defteri açabilen pc
  • Notepad ++
İlk önce https://randomwordgenerator.com adresine girelim ve kaç tane dork oluşturacaksak Number of Words yazılı yerin yanına sayıyı girelim.Ben 20 adet oluşturacağım 20 seçtim ve Generate Random Words yazılı butona tıkladım.Aradan 1 2 saniye geçmeden kelimelerimiz oluştu.
dorkyaz1.png

Şimdi notepad++ isimli programı açıyoruz.Kullanacağımız wordlisti yapıştırıyoruz.
dorkyaz2.png

Wordlistimizi yapıştırdıktan sonra wordlistten her hangi bir kelimenin en soluna tıklıyoruz ve üst menüden Düzenle>Sütun düzenleyici veya ALT+C kısayolunu kullanarak Sütun Düzenleyiciyi açıyoruz.
Kullanacağımız dork neydi bi çıkıp bakayım.Evet dorkumuz
("author/admin") di şimdi ALT+C yaptıktan sonra gelen Sütun Düzenleyiciye dorkumuzu yani ("author/admin")i yapıştırıyoruz.
dorkyaz3.png

Ve sonuç
dorkyaz4.png

Umarım yararlı olmuştur böylelikle başka hek forumlarında dork meykır aramanıza gerek yok notepad ++ ile yapabiliyorsunuz bu 20 dorkta hediyem olsun :D
("author/admin")edge
("author/admin")bundle
("author/admin")see
("author/admin")prosper
("author/admin")economic
("author/admin")greet
("author/admin")date
("author/admin")wheel
("author/admin")contempt
("author/admin")theme
("author/admin")academy
("author/admin")seize