Credits
228
Rating - 0%
Elimizde 800k user var.İstediğiniz site kapatılır..Satın almadan önce deneme yapabiliriz..Fiyat sitenin altyapısı ve kalitesine baglı olarak değişir.
Site kapatma - çökertme fiyatı..
Fiyat 200 TL dir..

Paneli satın almak isteyenlerle ayrı konusuruz.

iletişim skype - live:bybafrali

botnet satın al, botnet yapmak, botnet fiyatları

Arkadaşlar botnet nedir ? neden botnet satıyorum !

Botnet birçok bilgisayara sokulan worm ile kontrol altına alınıp tek bir hedefe yönlendirilmesidir, binlerce bilgisayarın aynı anda tek bir siteye bağlanması sitenin kapanmasına yol açıyor, her donanımın bir üst sınırı vardır, ve bu üst sınır tükendiğinde sistem kapanır.

Botnet ddos satışı yapıyorum.

Last edited by a moderator:
Credits
50
Rating - 0%
valla bunu bilmemde exploit paylaşımları yapılıyorsa vip olmayı düşünüyorum. ama yinede hayırlı satışlar botnet ihtiyacı olanlara veya hit artışına iyi gelir bence :)

Credits
0
Rating - 0%
farfarlı konu ıle ılgılı ozel konusabılırmıyız mesaj atıcaktım ama atma yerını bulamadım bana geri dönebılırmısın

Credits
0
Rating - 0%
yanlıs yazmısım nıckını :D karıstırdım mesaj atabılırmısın bulamadım yerı botnet ıcın konussak

Credits
0
Rating - 0%
üstadım hizmetinizi satın almak isterim. sizinle nasıl iletişim kurabiliriz? skype vb. var mıdır? saygılar.

Credits
0
Rating - 0%
merhaba hocam banada lazım istediğim bir siteye saldırmam lazım bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar skypeden eklesinler ücretli yardım istiyorum.

Credits
0
Rating - 0%
Elimizde 800k user var.İstediğiniz site kapatılır..Satın almadan önce deneme yapabiliriz..Fiyat sitenin altyapısı ve kalitesine baglı olarak değişir.
Site kapatma - çökertme fiyatı..
Fiyat 200 TL dir..

Paneli satın almak isteyenlerle ayrı konusuruz.

iletişim skype -

, botnet yapmak,

Arkadaşlar botnet nedir ? neden botnet satıyorum !

Botnet birçok bilgisayara sokulan worm ile kontrol altına alınıp tek bir hedefe yönlendirilmesidir, binlerce bilgisayarın aynı anda tek bir siteye bağlanması sitenin kapanmasına yol açıyor, her donanımın bir üst sınırı vardır, ve bu üst sınır tükendiğinde sistem kapanır.

Skypeden size mesaj attım size ulaşmak istiyorum.

Last edited by a moderator:

Users who are viewing this thread