değişik bir site (1 Viewer)

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
10 dakikada 3 ipucu buldum devamı sizde arkadaşlar malesef yeni geldim eve yarın bakarım devamına :)

Credits
0
Rating - 0%
10 dakikada 3 ipucu buldum devamı sizde arkadaşlar malesef yeni geldim eve yarın bakarım devamına :)
sen sadece forum banner kısmını tespit etin ve sitenin phbb olduğunu çözdün ama asıl istenen
"register" kısmını ve açıklarını bulamadın :D

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
sen sadece forum banner kısmını tespit etin ve sitenin phbb olduğunu çözdün ama asıl istenen
"register" kısmını ve açıklarını bulamadın :D
hocam çalışıyorum eve sadece 11 12 gıbı gelıyorum dus alıp yemek yıyene kadar saat 2 oluyor bende bır ınsanım elımden geldıgınce ofısımde bakmaya calısıyorum :)

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
kendimi dificır olarak görmüyorum ama yinede bir umut yapmaya çalışıyoruz .d

Credits
0
Rating - 0%
kendimi dificır olarak görmüyorum ama yinede bir umut yapmaya çalışıyoruz .d
Hareketli-Gulme---ImgUploads.Net.gif

Credits
75
Rating - 0%
bu siteyi biraz araştırın milled ne yapsam üye olamadım bu siteye kayıt olabilen veya anasayfa index basabilene ne isterse verebilirim siteyi araştırmadan konuya gelmeyiniz..
Hocam konuyu yeni gördüm, sitede oldukça güçlü bir JS kodlaması mevcut ve aslında hem basit hemde oldukça mantıklı bir duvar kurmuşlar. Bir exploit yazıyorum bununla ilgili bitince atacağım inşallah, js kısmında admin için brute denemesi yaparak admin paneline girebiliriz çünkü admin kısmında brute açığı mevcut.

YamazaKi

Define Avcısı
Credits
170
Rating - 0%
O sitede botnet satıyorlar ve bitcoin çalıyorlar. para karşılığında Telegram'dan üyelik alman lazım ve kefil istiyorlar Administrator : Savies mahkum ama site hala birileri tarafında kullanılıyor.
xc5B5c.jpg

Last edited:

Users who are viewing this thread