Deep Webde bugün yaşadıklarım (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar deep webde başıma bir olay geldi ! bir siteye girdim.orada sayfanın kodlarını görmek için sayfayı incele ya da öğeyi denetle var mı ? diye bakıyım dedim.bilgisayarımda müzik videosu da çalıyordu.müzik video trtrrtdkegfudgj yaptı.sonra kapatayım dedim kapanmadı resetledim.zaten bilgisayarım da yavaştı müdahale olabilir mi ? diye soracaktım.bir an korktum valla sonra kendime geldim.adm otomatik mi yapıyor buu anlamadım doğrusu.bir de tor browserde en üstte javascript uyarısı mıdır nedir o . onu gördüm hep.
bilen biri varsa yorum yaptım.15 dakika önce oldu bu ! resmen windows durduruldu her şeyiyle.

vpn ile girdim bir de deep web için vpn ve paralı proxy önerebilir misiniz ?

vee vpn ve proxy farkı nedir ? forumlarda okudum ama yinede açıklayabilecek var mı ?

Credits
0
Rating - 0%
site link atarsan sevinirim max trojan yemişssindir oda cihazı arka planda kullanmak için yapılan yöntem sistem dosyalarına girip incelemede bulunmanı yada işlem merkezine göz gezdirmeni öneririm korkmana gerek yok

Credits
0
Rating - 0%
kardo olabildigince flash player vs. kapat senin yerini bulmalarını kolaylaştırır ama bilmiyorum siteye girince öyle birşeymi oluyordu ben vpn siz giriyordum fakat öyle birşey olmuyordu

Credits
0
Rating - 0%
Herhangi birsey indirip acmadiktan sonra sorun olacağını düşünmüyorum zaten linux exe gibi dosyalari direk açmıyor eger cok fazla tereddüt ettiysen linux ve windows geçmişinden o olaydan sonra bilgisayarindaki dosyalarin son değiştirilme tarihlerine bakabilirsin

Credits
0
Rating - 0%
Herhangi birsey indirip acmadiktan sonra sorun olacağını düşünmüyorum zaten linux exe gibi dosyalari direk açmıyor

kullanılan sunucu veya tarayıcıda olan açıklar yüzünden izinsiz dosya alım ve gönderimi oluyor deep gibi bir ortamda buna fazlasıyla şahit oldum ve güncel bazı forumlarda bunun yöntemleri sık sık paylaşılıyor

Credits
0
Rating - 0%
site link atarsan sevinirim max trojan yemişssindir oda cihazı arka planda kullanmak için yapılan yöntem sistem dosyalarına girip incelemede bulunmanı yada işlem merkezine göz gezdirmeni öneririm korkmana gerek yok
Bulursam atayım.ama aynısının sizde olacağına garanti veremem.benim bilgisayarda crack var ama yinede günceldi.windows 10 home sistemini kullanıyorum.

Credits
0
Rating - 0%
Herhangi birsey indirip acmadiktan sonra sorun olacağını düşünmüyorum zaten linux exe gibi dosyalari direk açmıyor eger cok fazla tereddüt ettiysen linux ve windows geçmişinden o olaydan sonra bilgisayarindaki dosyalarin son değiştirilme tarihlerine bakabilirsin
indirmedim yemin ederim sitede dolaşıyordum

Credits
0
Rating - 0%
kardo olabildigince flash player vs. kapat senin yerini bulmalarını kolaylaştırır ama bilmiyorum siteye girince öyle birşeymi oluyordu ben vpn siz giriyordum fakat öyle birşey olmuyordu
kırıcam zaten kalbini namussuzun..Gavurun dölü seni benim bilgisayaramı ne cürretle..

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar olayı çözdüm.tekrar x vpne bağlanıp tor browsere tıkladım.windows hata verdi.
fotoğraflarını çektim.
windows stop kodundan başka birşey değilmiş.SİTE şüpheli davrananlara otomatik atıyor.20190113_000728.jpg

Credits
0
Rating - 0%
iyimiş lan ben de harici diskime yedekliyim eğer bulursam o stop kodunu atayım.Aslında bana windows stop kodu kazandırdı.ben sitede dolaşırken sistem bilgilerimi almış Linux ya da başka işletim sistemi olsaydı onun stop kodunu atacaktı belkide..şimdi silinmeden stop kodunu bulmam lazım.

Credits
0
Rating - 0%
giremeden stopluyor bulamadım o yüzden.ama un.... hidden wikiden girdim.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread