DEV I TASARIM I @Mec,Mka,Code,Anor,Hacknolog (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar kimse istek istemesin son 10 konuma beğeni atıp takip ettikleri için yaptım bu arkadaşlara kusura kalmayın bu arada mectruy reis bu tasarımıda beğenmez isen o beyin zarının altındaki humiçin bölgesine Uçan depik atarım :D iyi seyirler..
@Mectruy @Code Red @MKA7 @HackNology @Anarchosa
8zWL21.jpg

RD8p9Y.jpg

3zWlj9.jpg

pnMN8o.jpg

k678LJ.jpg

ND82gg.jpg

aY8NM2.jpg

Y68EWk.jpg

DDW563.jpg

mogN74.jpg

EDWA6g.jpg

j6rN1W.jpg

2aWoNE.jpg

BzWb6L.jpg

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz ! anlatmıyorum bakın şıkır şıkır görüyorsunuz !
bu arada yok orasını değiştir yok şurasını sil yapamam psdleri sildim heheh

A

Anarchosa

Reis ellerine sağlık çok beğendim ama keşke ismim biraz daha belli olsaydı çee
Edit: ohoo hacknologye mavi mavi şey yapıosun mec reise samuray kılıcı koyuyorsun vs ben sanki başçavuşun eşeğiyim :p

Credits
0
Rating - 0%
Reis ellerine sağlık çok beğendim ama keşke ismim biraz daha belli olsaydı çee
Edit: ohoo hacknologye mavi mavi şey yapıosun mec reise samuray kılıcı koyuyorsun vs ben sanki başçavuşun eşeğiyim :p
beni satarken düşünecektiniz onu sinirim hala olduğu için böyle bişey çıktı.

A

Anarchosa

beni satarken düşünecektiniz onu sinirim hala olduğu için böyle bişey çıktı.
Satmak değil zaten spyda olmayan dolandırıcının tekini koruyordun. Onu koruyacağına az beni korusaydın, olay zaten büyümeden kapanacaktı. Zaten olay kapanalı çok oldu. Unut gitsin. Forumdaki herkes benim arkadaşım dostumdur

Credits
0
Rating - 0%
Benden habersiz yazdıklarımı yayınladığınız'dan bahsediyorum olay kapandı sorun yok resmin kötü çıkmasındaki amacı söyledim bu resme 45 dakika uğraştım bilgin olsun :)

A

Anarchosa

Benden habersiz yazdıklarımı yayınladığınız'dan bahsediyorum olay kapandı sorun yok resmin kötü çıkmasındaki amacı söyledim bu resme 45 dakika uğraştım bilgin olsun :)
Bitane andaval yüzünden benim gibi bir dostuna sesini çıkarmazsın diye düşündüğümden sana haber vermeden ssleri sormadan paylaştım hatam varsa affola. Ellerine emeğine sağlık.

Users who are viewing this thread