[Dev] Vodafone Sınırsız İnternet 2020 ! (1 Viewer)

Credits
1
Rating - 0%
Merhaba Ben Scepter,

Bu Gün Sizlere vodafone bedava internet 2020,vodafone bedava internet vpn,vodafone bedava internet apn,
vodafone de bedava internet nasıl yapılır bunları göstericem. Öncelikle İşlem Basamaklarını Gösterelim.
İşine Yarayan Arkadaşlar Bir Yorumu Çok Görmezse Sevinirim.Bu Ayarlar Vodafone İçin Geçerlidir.

ADIMLAR :

1. Anonytun Programımızı Play Store Mağazamızdan İndirelim.
  2. Apn Ayarlarımızı Yapalım.
  3. Anonytun Programımızın Ayarlarını Yapalım.
  4. Bedava İnterneti Sömürelim.
Adımlarımız Bu Kadardı. Şimdi İse Sizlere Apn Ayarlarımızı Gösterelim.Telefonumuzdan Ayarlar Kısmına Ordan Mobil Sonrada Vodafone Yazısının Üstüne Tıklayıp Yeni Apn Oluşturalım. Ve Apn Ayarlarımızı Yapalım.

APN AYARLARI:

1. AD=(FARKETMEZ)
  2. APN=MMS
  3. PROXY=212.65.136.226
  4. PORT=9401
  5. KİMLİK TÜRÜ=PAP VEYA CHAP
  6. APN TÜRÜ=default,supl
Evet Arkadaşlar Apn Aylarımızı Yaptık Şimdi İse Anonytun Programımızın Ayarlarını Yapıcağız.
Uygulamamızı Açalım.

ANONYTUN AYARLARI :

1. EDİT PARENT PROYİ AÇALIM VE PROXY KISMINA 212.65.136.226 PORTA İSE 9401 YAZALIM.
  2. CUSTOM TCP/HTTP HEADERS KISMINI AÇALIM VE URL KISMINA m.vodafone.com.tr Yazalım.Extra Headers Menüsünden İse Online Host ile Keep-Alive 'yi Açalım.
  3. Generate Diyip Önümüze Çıkan Tüm Sekmelere Save Diyip Connect Diyin.
  4. Ve Bağlandık Buda Sınırsız İnternet Demektir.İyi Sömrümeler.

Videolu Anlatım: <iframe width="320" height="266" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

KONU ALINTI FELAN DEĞİL SADECE KENDİ SİTEME DE KOYDUM :d
BÖYLE ŞEYLER YAZMAYINIZ.

Credits
1
Rating - 0%
Merhaba Ben Scepter,

Bu Gün Sizlere vodafone bedava internet 2020,vodafone bedava internet vpn,vodafone bedava internet apn,
vodafone de bedava internet nasıl yapılır bunları göstericem. Öncelikle İşlem Basamaklarını Gösterelim.
İşine Yarayan Arkadaşlar Bir Yorumu Çok Görmezse Sevinirim.Bu Ayarlar Vodafone İçin Geçerlidir.

ADIMLAR :

1. Anonytun Programımızı Play Store Mağazamızdan İndirelim.
  2. Apn Ayarlarımızı Yapalım.
  3. Anonytun Programımızın Ayarlarını Yapalım.
  4. Bedava İnterneti Sömürelim.
Adımlarımız Bu Kadardı. Şimdi İse Sizlere Apn Ayarlarımızı Gösterelim.Telefonumuzdan Ayarlar Kısmına Ordan Mobil Sonrada Vodafone Yazısının Üstüne Tıklayıp Yeni Apn Oluşturalım. Ve Apn Ayarlarımızı Yapalım.

APN AYARLARI:

1. AD=(FARKETMEZ)
  2. APN=MMS
  3. PROXY=212.65.136.226
  4. PORT=9401
  5. KİMLİK TÜRÜ=PAP VEYA CHAP
  6. APN TÜRÜ=default,supl
Evet Arkadaşlar Apn Aylarımızı Yaptık Şimdi İse Anonytun Programımızın Ayarlarını Yapıcağız.
Uygulamamızı Açalım.

ANONYTUN AYARLARI :

1. EDİT PARENT PROYİ AÇALIM VE PROXY KISMINA 212.65.136.226 PORTA İSE 9401 YAZALIM.
  2. CUSTOM TCP/HTTP HEADERS KISMINI AÇALIM VE URL KISMINA m.vodafone.com.tr Yazalım.Extra Headers Menüsünden İse Online Host ile Keep-Alive 'yi Açalım.
  3. Generate Diyip Önümüze Çıkan Tüm Sekmelere Save Diyip Connect Diyin.
  4. Ve Bağlandık Buda Sınırsız İnternet Demektir.İyi Sömrümeler.

Videolu Anlatım: <iframe width="320" height="266" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

KONU ALINTI FELAN DEĞİL SADECE KENDİ SİTEME DE KOYDUM :d
BÖYLE ŞEYLER YAZMAYINIZ.
Turkcell'e var mı ?
hayır

Credits
0
Rating - 0%
Tam Da Deniyordum Son Anda Faturalılarda Sıkıntı Olduğunu Gördüm Vazgeçtim Yakıyordun Beni

Users who are viewing this thread