Discord Boostlu Nitro Satışı (1 Viewer)

Credits
150
Rating - 0%
Selamlar, stokta 2 adet boostlu nitro bulunmaktadır. Birim fiyatı 45 TL'dir. İkisinin fiyatı ise 85 TL'den alım gerçekleştirebilirsiniz. Discord boostlu nitronun normal fiyatı ise 10$ yani 68 TL'dir. 24 saat içerisinde ciddi bir şekilde alacaklar varsa forum üzerinden özel mesaj yoluyla iletişim sağlayabilirler.

Attachments

• 1593874787160.png
    1593874787160.png
    37.8 KB · Views: 29
Credits
150
Rating - 0%
al fake ile at buraya sonra knk
Kardeşim konu baltalamaya mı geldin? Bu şekilde bilmeden etmeden ön yargılı bir şekilde yorum yapman üzdü açıkçası. Sponsorlu bir firmayla iş birliği gerçekleştiriyorum. Herhangi bir illegal durum söz konusu değildir. Bunu zaten alacak kişiye kanıtlayabilirim. Ciddi bir şekilde alacakların gelmesini beklerdim. Zaten herhangi bir sorun olursa da her türlü para iadesini sağlarız. Ben faklı yerlerde de satış sağlıyorum. Birden fazla kişiye satış gerçekleştirdim ve şu zamana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hakkımda da böyle bir yorumun yapılmasını kesinlikle istemem. Her türlü referans, vs. de gösterebilirim.

abi bana lazım atarmsn
Dostum atmak çok isterdim fakat öğrenciyim ve paraya ihtiyacım bulunmakta ve bu yüzden satmam gerekiyor. Kusuruma bakma.

Credits
0
Rating - 0%
Sponsorlu firmami? :d belli bir sure hypesquad uyesi olanlara bedava veriliyor gösterdiğin sey

Attachments

• Screenshot_2020-07-05-01-17-59-953_com.discord.jpg
    Screenshot_2020-07-05-01-17-59-953_com.discord.jpg
    489.1 KB · Views: 11
Credits
150
Rating - 0%
HypeSquad olmayanlar ne yapacak peki? Kendi ağzınla söylüyorsun HypeSquad üyesi olanlara veriyorlar diye. Demek ki çok zor bir şey gerektirmiyor. Ayrıca HypeSquad başvuruları şu anda kapalı durumda. Konuyu HypeSquad'a bağlaman da çok gereksiz. Ona bakarsan ekran kartın iyiyse ekran kartı mining yöntemiyle de alınıyor. Ayriyetten HypeSquad üyelerine dağıtılan bu şeyin sponsorlu bir firma ile iş birliği yapılmasına neden şaşırıyorsunuz anlamış değilim. Yani konuyu amacı dışına çıkarmasak sevinirim. Her neyse, stoklar bitti. Yakın sürede tekrar stokların gelebilmesi mümkün. Stoklar geldiğinde konuyu tekrar aktif edeceğim.

Users who are viewing this thread