Dj_Taleh adlı hacker türk sitelere saldırıyor (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Bu gün yaşadığım bir index basma sorunu için bu konuyu açıyorum. Belirtilen
Dj_Taleh şahıs türk bayrağı ve azerbaycan bayrağı koyup ve kendi adını yazarak index basıyor. Bastığı site bana ait sanki benim sitem pkk sitesi vs. Madem bu kadar vatan sevicisi bir insansın neden gelip durduk yere türk sitelere index atıyorsun ?

Lost

Yaşayan Forum Efsanesi
Credits
1,200
Rating - 100%
Dj_Taleh şahıs türk bayrağı ve azerbaycan bayrağı koyup ve kendi adını yazarak index basıyor. Bastığı site bana ait sanki benim sitem pkk sitesi vs. Madem bu kadar vatan sevicisi bir insansın neden gelip durduk yere türk sitelere index atıyorsun ?

Taleh emin ol öyle birisi değildir türk sitelerine de basıyorsa güvenlik açığını kapatmaları içindir ama kötü niyetle basmadığına emin olabilirsinn:rolleyes:

Credits
0
Rating - 0%
kötü niyetle yapmasa 1. de index basıp ben düzelttikten sonra 2. olarak wordpress dosyalarımı silip site dilini arapça haline getirmezdi. açık var ise bunu iletişim kısmından da yapabilir illa ki böyle bir şey yapmasına gerek yok. kaç saattir açık arıyorum. ben yapıyorum o gelip bozuyor bu bana kötülük değil mi şimdi

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Aleykum selam.
Rica etsem siten hangisiymis diye bilirmisin?

He bide bilenler iyi biliyor son 4 aydir az az site basarim onlarda yabancilar tabii
Ee ya biseyde diyim benim bitek indexim var oradada tr azeri bayragi falan yok
Asagda gordugun imza varya onu atiyorum.
Onuda soyledigim gibi yabancilara basiyoruz.
Egerse acikin varsa sitende sitenin index.html gibi yerine deymeyiz ayrica uyari.html gibi bisey olur oda olursa.

Baska her kes bikiyor Azerbaycanda kalirim bakude burada tum internetkafelwr kapali olmus karona uzunden.
O uzden hacki telle yapiyorum.

Anlayan bilir ip numarami tutustura bilirler.
Vpn falan kullanmam hemde.

Belliki kimse ortaliki karistirmaya calismis. Eyvallah buradayiz.

Yapsaydim kimseden korkum falan yok!

Zaten soylerdim yapdim.
AmA YAPMADIM ...

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Ayricaa boyle seyler her zaman oluyor.

Boyle sey 3 yil oncedd olmusdu iste buda kanit..

Okumani rica ederim.

Credits
0
Rating - 0%
Taleh öyle birisi değil hangi köpek Talehe komplo kuruyorsa bilki yalandır

Credits
0
Rating - 0%
bakın siteye atılan index bu şekildeydi bari çıksın bi açıklama yapsın benim derdim komplo falan kurmak değil

Credits
0
Rating - 0%
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread