doğrulamaya düşüyo fb (1 Viewer)

Credits
25
Rating - 0%
kullanıcı bilgilerini ele geçirdiğim hesabın tekrar geri alınamaması için,
(kurtarma epostasını deyiştiriyorum) karşıma doğrulama yeri geliyo bunu nasıl atlata bilirim
Resim
https://eksiup.com/p/4e1816456kcs

NOT: farklı bi ağdan nededim
çerez geçmişini temizleyerekte denedim
vpn denedim

konumu kapatarak deyiştirince oluyodu başlarda sonra 4-5 hesap tan sonra olmamaya başladı

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
Hesaba giriş yaptıktan sonra direkt olarak bilgi değişimi yaparsanız hesap devre dışı bırakılır veya doğrulamaya düşer aynı bu şekil. Hesabın şifresini bilmeden mail aracılığı ile şifre sıfırlarsanız hesap doğrulamaya düşer.

A

Anarchosa

Hesaba girdikten sonra, Arkadaşlar listesindeki herkesin fotoğrafını ekran görüntüsüne al.
Maili değişmeye çalışınca senden fotoğraflardan arkadaşlarını tanı diyecek.
Eğer arkadaş sayısı binlere dayanıyorsa, işin zor.
Kendi hesabının mailini bile değiştirirsen (kurucu mailinse) kendi hesabın bile doğrulamaya düşer. zamanında yaşadım.
Yani vpn ile alakalı bir durum yok burada.

Credits
25
Rating - 0%
Hesaba giriş yaptıktan sonra direkt olarak bilgi değişimi yaparsanız hesap devre dışı bırakılır veya doğrulamaya düşer aynı bu şekil. Hesabın şifresini bilmeden mail aracılığı ile şifre sıfırlarsanız hesap doğrulamaya düşer.

bunun çaresi nedir

Credits
25
Rating - 0%
Hesaba girdikten sonra, Arkadaşlar listesindeki herkesin fotoğrafını ekran görüntüsüne al.
Maili değişmeye çalışınca senden fotoğraflardan arkadaşlarını tanı diyecek.
Eğer arkadaş sayısı binlere dayanıyorsa, işin zor.
Kendi hesabının mailini bile değiştirirsen (kurucu mailinse) kendi hesabın bile doğrulamaya düşer. zamanında yaşadım.
Yani vpn ile alakalı bir durum yok burada.
çok sıkıntılı bi durum ):

A

Anarchosa

çok sıkıntılı bi durum ):
Sınıfımda kendi internetime bağlayıp ağdan şifresini çektiğim bir arkadaşın, facebook epostasını değiştirdiğimde, aynı ağda aynı lokasyonda olmamıza rağmen bu sorun yaşandı. Yani tek çaresi bildiğim kadarıyla hesaba girdikten sonra arkadaşlar listesini ekran görüntülerine alman.

Credits
25
Rating - 0%
eğer daha önce giriş yapılmış cihaza erişimin varsa tek butona işini çözersin. at 20lik halledeyim

https://www.google.com.tr/search?q=...AUIESgB&biw=1560&bih=758#imgrc=Mo8u7rywJuaHNM:
search

scario1

Never die.
Credits
0
Rating - 0%
Sınıfımda kendi internetime bağlayıp ağdan şifresini çektiğim bir arkadaşın, facebook epostasını değiştirdiğimde, aynı ağda aynı lokasyonda olmamıza rağmen bu sorun yaşandı. Yani tek çaresi bildiğim kadarıyla hesaba girdikten sonra arkadaşlar listesini ekran görüntülerine alman.
Kanki konu açsana bu yontemle

prix

HAYALET
Credits
0
Rating - 0%
Ben de de medyalı face var ama girişde doğ atıyor Geçmiyor bi türlü .d

X

x

fotoğraf seçimi yaparak bu güvenlik kontrolunu geçebilirsin. Çaldığınız adamlar ünlü oldukları için arkdaşlarıda ünlü oluyor çıkan isimleri google'da arat bu kadar bypassed çee

Users who are viewing this thread