Satım Doğru Yanlışlı /Faktör Kıran Script Telegram Api + Hesap Düştüğünde Sms Yollar (1 Viewer)

Credits
765
Rating - 66.7%
Kimse almasın arkadaşlar, parasını verdik aldık direk red page yedi arkadaş cevap bile vermedi
Merhaba Telegramdan Yaptığım Satışlarda Gedi Dönüş Yapmama Gibi Bir İhtimalim Yok Ve Bu Script 2 Ay Yakındır Satışını Yapmadım Ticaretimi Karalamaya Çalışma.

Credits
480
Rating - 0%
Merhaba Telegramdan Yaptığım Satışlarda Gedi Dönüş Yapmama Gibi Bir İhtimalim Yok Ve Bu Script 2 Ay Yakındır Satışını Yapmadım Ticaretimi Karalamaya Çalışma.
Dostum ticaretini karalamaya çalışmıyorum telegram kullanıcı adım @arnatuile ben konuşmalarımızı silmişim gir bak bakalım ne konuşmuşuz cevap vermiş misin bana vermemiş misin? Sana gönderdiğim para boşa gitti ona üzülüyorum

Credits
765
Rating - 66.7%
Merhaba Öncelikle İlk Defa Telegram K.adınızı Görüyorum Ve Herhangibir Ticaretimiz Malesefki Olmadı Satışımı Karalamanız Gülünç Bir Durum Ve Dediğinize Göre Msj Yazdık Cvp Dahi Vermemiş Dediniz Müşterilerim Bilirki Kimsenin Msj Yanıtlamamazlılık Yapmam Bu Şekilde Karalamaya Devam Edin Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz.

Forum İçi Escq İşlem Yapmayın
İyi Forumlar.
1655212135657.png

Users who are viewing this thread