Dolandırıldım Lütfen Bakın (1 Viewer)

Credits
2
Rating - 0%
Merhaba yakın bi tanıdığım dolandırıldı 450 tl gitti ve instagram hesabı çalındı şu anda hesabı çalan dolandırıcı bütün akrabalara mesaj atıp onları da dolandırmaya çalışıyor lütfen yardım edin hesabın sadece kullanıcı adını biliyoruz eposta ve şifreyi unuttuk. Bu hesabı nasıl çalabilirim veya nasıl kapatabilirm lütfen yardımcı olun.

VLX

Credits
423
Rating - 0%
dostum kurucu mailini vermediysen geri çekebilirsin,eğer diyorsan kapattırayım kullanıcı adını buraya atarsın form gönderebilirim

Credits
2
Rating - 0%
dostum kurucu mailini vermediysen geri çekebilirsin,eğer diyorsan kapattırayım kullanıcı adını buraya atarsın form gönderebilirim
kullanıcı adı altundasaminee gerçekten kapattırırsan çok sevinirim lütfen aga

Credits
0
Rating - 0%
Ahh Ahh. Akrabalarına Söyle O Zaman Git Yanlarına Onların Telefondan SS Al İnstagramdan Santaj Formu Yolla Para Talebi Diye Bir Seçenek Var Zaten Orada

Credits
157
Rating - 0%
kullanıcı adı altundasaminee gerçekten kapattırırsan çok sevinirim lütfen aga
biri taklit atıp kapatmak için 75 k hesabını kullanmış yeni kontrol ettim sabaha kapanır. Arkadaşa Yardımcı Olduğunuz İçin Teşekkürler SpyHackerz <3

Credits
0
Rating - 0%
Şimdi taklit atacaktım biri 78k taklit atmis bana gerek kalmadı sıkıntı olursa yazarsin kardeşim (SPY AİLESİ)

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
Şifre şu, Ezbırçime. Seni bi güzel hesaba geri alır, tekrar dolandırır, ve soğuk su içirir.
Bide S*kerler Gönderirler XD

Last edited:
Credits
2
Rating - 0%
biri taklit atıp kapatmak için 75 k hesabını kullanmış yeni kontrol ettim sabaha kapanır. Arkadaşa Yardımcı Olduğunuz İçin Teşekkürler SpyHackerz <3
Hepinize çok teşekkürler ama hesap hala kapanmamış akrabalara mesaj atıp dolandırmaya çalışıyor

Credits
100
Rating - 0%
Merhaba yakın bi tanıdığım dolandırıldı 450 tl gitti ve instagram hesabı çalındı şu anda hesabı çalan dolandırıcı bütün akrabalara mesaj atıp onları da dolandırmaya çalışıyor lütfen yardım edin hesabın sadece kullanıcı adını biliyoruz eposta ve şifreyi unuttuk. Bu hesabı nasıl çalabilirim veya nasıl kapatabilirm lütfen yardımcı olun.
78kdan girdim de yanıt gelmediği için uğraşamam geri çektim vuran vursun

Users who are viewing this thread