DOLANDIRICI AMİRAL / CHEISORJ [KANITLAR] (1 Viewer)

Credits
277
Rating - 0%
Öncelikle Bu Atacağım Kanıtlar Sadece Amiralle Konuşmalarıma Ait. Malesef O İsmet Denen Herif Beni Dolandıralı 7 Ay Oldu. Belki Paramı / Hesabımı Geri Alamayacağım. Sağlık Olsun.. Ama Lütfen Dikkatli Olun. Şu O*** Çocuklarının Attığı Hikayelere, Sözlerine Kanmayın.
Gerçekten Büyük Sayfalara v.s Büyük Mebla Karşılığında Hesaplar Satıyorlar. Ama Benim Gibi Ezik, Parasız, Tanınmayan Kişileri Dolandırıp Geçiyorlar.

Bana Yardım Etmeye Çalışanlara V.s Gerçekten Teşekkür Ederim İyiki Varsınız. Umarım Geri Alabilirim Kaybettiklerimi..

SS Leri İndirip İnceleyebilirsiniz Malesef Buraya Eklerken Ayarlayamadım Büyüklüğünü V.s

Bu Adamlar 14 Yaşındaki Bir Çocuğun 5 Kuruşluk Harçlığına Bile Göz Dikip, Üstüne Dalga Geçen İnsanlar. Lütfen Benim Yaptığım Hatayı Siz Yapmayın. Ve Hakkımı Alabilmem İçin Yardım Edin. Şimdiden Teşekkür Eder, İyi Günler Dilerim

RexuS 

AÇTIĞIN YOLDA GÖSTERDİĞİN HEDEFE...
Credits
1,238
Rating - 0%
GEÇMİŞ OLSUN DOSTUM BU FORUMDA HESABI @Gençtürk ten başkasından almayacaksın :)

Credits
277
Rating - 0%
GEÇMİŞ OLSUN DOSTUM BU FORUMDA HESABI @Gençtürk ten başkasından almayacaksın :)
bilsem alır mıydım agam :/ . 7 ay önce ismet te dolandırdı. ordan anlamam lazımdı ne bok olduklarının. 150 tl gitti toplamda ki benim için gerçekten yüksek bir mebla

RexuS 

AÇTIĞIN YOLDA GÖSTERDİĞİN HEDEFE...
Credits
1,238
Rating - 0%
bilsem alır mıydım agam :/ . 7 ay önce ismet te dolandırdı. ordan anlamam lazımdı ne bok olduklarının. 150 tl gitti toplamda ki benim için gerçekten yüksek bir mebla
kazandığın tek şey tecrübe umarım ders olur

Credits
277
Rating - 0%
kazandığın tek şey tecrübe umarım ders olur
tabiki de olur da. şahsen emekle biriktirdiğim harçlığımın vasıfsız or**spu çocuklarının harcadığını düşündükçe hem üzülüyorum hem sinir oluyorum. o para benim için yüksek bir miktar dediğim gibi

Users who are viewing this thread