DOLANDIRILMA ŞÜPHELENME (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar ben yakın zaman önce valorant hesabımı satişa koymuştum adamla anlaştım 800TL e fakat beni şüphelendirecek bir kaç harekette bulundu ibandan parayı bana attıktan sonra hiçbir şekilde o paranın atan kişiye dönme olasılığı yok diye biliyorum ama biliyorsunuz ki internet ne biliyim methodtur şudur budur bir şey var mı yani güven içinde parayı attıktan sonra hesabımı verebilir miyim cevap verirseniz teşekkürler

Credits
8,469
Rating - 0%
parayı görüyorsan alamaz ki ama bankayla iletişim filan kurar yanlış ibana filan attım derse sıkıntı olabilir

rus 

seclusion
Credits
46,653
Rating - 100%
Arkadaşlar ben yakın zaman önce valorant hesabımı satişa koymuştum adamla anlaştım 800TL e fakat beni şüphelendirecek bir kaç harekette bulundu ibandan parayı bana attıktan sonra hiçbir şekilde o paranın atan kişiye dönme olasılığı yok diye biliyorum ama biliyorsunuz ki internet ne biliyim methodtur şudur budur bir şey var mı yani güven içinde parayı attıktan sonra hesabımı verebilir miyim cevap verirseniz teşekkürler
Paparadan atarsa ve şikayet ederse hesabın blocke yer 1,2 hafta hesabına dokunamazsın. Eğer normal bir bankadan atıyorsa geri alamaz. Aldığı taktirde davanı açarsın aldığı paranın 3 katını öder.

Credits
0
Rating - 0%
.

Users who are viewing this thread