Dumpper ve JumpStart for Wireless ile WPS Pin Şifre Kırma (1 Viewer)

E

El-Cewad

https://yadi.sk/d/SvVzqOptktcnA

Yukardaki adresteki Dumpper.rar dosyasını indirin ve ayıklayın. İçinde iki klasör mevcut:
  • Dumpper v.30.3
  • JumpStart
Öncelikle JumpStart klasöründeki setup.exe kurulum dosyasını çalıştırın, ileri ileri şeklinde kurulan bir yazılım en son finalde “Evet” – “Hayır” seçenekli bir soru soruyor onada “Evet” diyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz.

Daha sonra Dumpper v.30.3 klasöründeki tek dosyamızı “Dumpper.exe -> Sağ Tıkla -> Yönetici Olarak Çalıştır” şeklide açıyoruz.
redes.jpg

Redes” sekmesinde “scan” dediğimizde etraftaki ağları ve Mac adreslerini göstermektedir.

Şimdi bizim işimiz “Wps” sekmesinde şu işlemleri yapıyoruz.

• Üstteki iki radiobox(Yuvarlak kutucuk)’tan “Todas las redes” i seçiyoruz.
  • Escanear butonu ile etraftaki WPS açığı olan modemleri buluyoruz.
  • Daha sonra alt kısımda bulunan “Cambiar” butonu ile “C:\Program Files (x86)\Jumpstart” yolundaki Jumpstart programının yolunu gösteriyoruz.
  • Sonra WPS Şifresini Kırmak istediğimiz. Modemi seçiyoruz. Zaten yanında otomatik PINleri yazıyor görüyorsunuz (Bunları da deneyebilirsiniz. Windows 8 Bilgisayarınız varsa)
Aşağıdaki resmi kontrol ediniz.
wps.jpg

Daha sonra “Iniciar JumpStart” butonuna tıklıyoruz. Otomatik olarak aşağıdaki ekran açılacaktır.
jumpstart_for_wireless_step_1.jpg

hedef ağı seçip ileri diyoruz.
jumpstart_for_wireless_step_2.jpg

Aşağıda gördüğünüz gibi taramaya başlayacaktır.
jumpstart_for_wireless_step_3.jpg

Eğer şifreyi çözerse aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz.
jumpstart_for_wireless_step_4.jpg

“Son” butonuna tıkladığınızda alttaki pencerede şifre bilgisinin alındığını görebilirsiniz. (Zaten yönetici izni ile açtığınız için genelde otomatik olarak kırdığınız ağa bağlanmış olursunuz.)

Eğer aşağıdaki gibi bir hata alırsanız başka bir modem denemeniz gerekebilir.
jumpstart_for_wireless_step_error.jpg

Arkadaşlar dediğim gibi bu yazıyı yazmamın sebebi WPS PIN yazısındaki PIN Crackersayfamın kapalı olmasından ve diğer yazımdaki CommView for WiFi yazılımındaki saatler süren çalışmalarınızdan sonra artık bunu kendimi affettirmek için yazdım.

Eminim diğer iki yöntemden çok daha fazla şifre kırabileceksiniz.

Bu güne kadar paypal üzerinden 1 krş. bile bağış almadan bandwidth düşmanı bu siteyi açık tuttum ve açık tutmaya devam edeceğim. Hepinizin wireless şifre kırma konusunda uzman olmasını kalpten istiyorum.

İnternetten uzak kalmayın her zamanki gibi yorumlarınızı yazabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplarım.

Bu arada Jumpstart ilk açıldığındaki aşağıdaki hatayı görürseniz. Lütfen bunu sormayın adaptörünüz desteklemiyordur.
jumpstart_for_wireless_step_system_error.jpg

Hepinize Başarılar Diliyorum.

Users who are viewing this thread