Efsane Foruma Efsane Düzen..! (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Forumu kapatalim

Kardesim Başıma Bela misınız? Mizah, Geyik goygoy benim konumda yapmayın. Kardesim diyorum ki forumda kategoriler duzenlenmeli kimin işine yarayacak senin, onun, benim, bizim.. herkesin isine yarayacak... yardım etmeyecekseniz hiç olmazsa baltalamayın..

D

delete.9999

Abi çekip dalkavukluk yapmamı güldürme beni
Burası hack forumu kardeş ana okulu kreşi değil foruma hayrın dokunmasını istiyorsan git hiti yüksek yerlere forumun linkini ekle öyle boş beleş sitelere basıp mirror kasmaktan Yada TEMA’ya iki edit çekip alengirli hale getirmekten daha faydalıdır

I

Isko~

Kardesim Başıma Bela misınız? Mizah, Geyik goygoy benim konumda yapmayın. Kardesim diyorum ki forumda kategoriler duzenlenmeli kimin işine yarayacak senin, onun, benim, bizim.. herkesin isine yarayacak... yardım etmeyecekseniz hiç olmazsa baltalamayın..
Kumandan bey neden sinirlisiniz

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
  • Kategoriler Yeniden Düzenlenmesi=Aç biraz anlamadm.
  • Ranklar ve Rütbe Sistemi..=Bence şimdiki rütbeler çok kötü değil ha grafiker falan öyle bişeyler eklensin diyorsan onu bilemem güzel olabilir.
  • Forum Tema ve Eklenmesi Gereken Ozellikler..=Dark theme getirecekti mec hala bekliyoruz. :d
  • Forum içi online chat kutusu (sadece üyeler ya da izin verilen kullanicılar girebilsin)=Mantıklı ama her boş beleş insan chate girerse kavga çıkar tatsızlık olur.
  • Forum icindeki tum iceriklerin derlenip toplanması..=Anlamadım.
benim fikirlerim bunlar bro,cevap vermesede mec abi dikkate alıyordur.

Credits
0
Rating - 0%
Abi çekip dalkavukluk yapmamı güldürme beni
Burası hack forumu kardeş ana okulu kreşi değil foruma hayrın dokunmasını istiyorsan git hiti yüksek yerlere forumun linkini ekle öyle boş beleş sitelere basıp mirror kasmaktan Yada TEMA’ya iki edit çekip alengirli hale getirmekten daha faydalıdır

ulan kendi kendi baya iyi uydurdun ama bir yandan amacina ulaştin konumu baltaladin. Foruma olacak bir faydayı da engelledin. Amacina ulastigina gore artık gidebilirsin..

Kumandan bey neden sinirlisiniz

Kumandanlar sinirli olur. O yüzden..
  • Kategoriler Yeniden Düzenlenmesi=Aç biraz anlamadm.
  • Ranklar ve Rütbe Sistemi..=Bence şimdiki rütbeler çok kötü değil ha grafiker falan öyle bişeyler eklensin diyorsan onu bilemem güzel olabilir.
  • Forum Tema ve Eklenmesi Gereken Ozellikler..=Dark theme getirecekti mec hala bekliyoruz. :d
  • Forum içi online chat kutusu (sadece üyeler ya da izin verilen kullanicılar girebilsin)=Mantıklı ama her boş beleş insan chate girerse kavga çıkar tatsızlık olur.
  • Forum icindeki tum iceriklerin derlenip toplanması..=Anlamadım.
benim fikirlerim bunlar bro,cevap vermesede mec abi dikkate alıyordur.
EyvAllah kardesim. Ben onlari ornek olarak hizlica yazdim bunlar gibi sozden de parlak fikir ve oneri bekliyorum

D

delete.9999

Ben sana ne yapılması gerektiğini ve ne yapılmaması gerektiğini söylüyorum sen bana benim nikim bu değilki diyorsun çıldırıcam aq slclaşvlepxndlqen ne boş adamsın sen tamam koçum yap gulemin istediğini yap sen burda kimse karışmasın siber abinize kulaklarınızı çeker yoksa

Credits
0
Rating - 0%
La beyler bana bi yardimci olsun biri. Bir sorum oldugu zaman illa ozelden yazmam gerekiyor yazdigim kisinin konu hakkinda bilgisi olmuyor baskasina yonlendiriyor ordan oraya ordan oraya devlet dairesi gibi donup duruyorum konu acamiyorum ki tek tek yazacagima konu acayim bilen kisi cevaplasin direk. Ayrica cogu acilmis konulari goremiyorum yeni oldugum icinmis faydali paylasim yapamiyorum ki seviyemidir nedir o artsin. Ki faydali paylasim yapacak kadar bilgim olsa niye boyle can cekiseyim yani kaldim boyle forumun ortasinda la insan yerine koyun bi hersey kisitli bu nedir benim derdim kali yi ogrenmek sizmayi ogrenmek hani yapiyonuz ya boyle saglik ocagi heykid falan seqil meqil hareketler onlari ogrenmeye calisiyorum hani bi elimden tutan olsa ucucam oyle heves edip 2 gun sonra birakacak bi tip degilim ama tekbasinada harbi olmuyor yani bu forum bunun icin musait mi degil mi bosuna burda kurek cekip zaman kaybetmiyeyim uzun oldu biraz hadi iyi geceler

Credits
0
Rating - 0%
La beyler bana bi yardimci olsun biri. Bir sorum oldugu zaman illa ozelden yazmam gerekiyor yazdigim kisinin konu hakkinda bilgisi olmuyor baskasina yonlendiriyor ordan oraya ordan oraya devlet dairesi gibi donup duruyorum konu acamiyorum ki tek tek yazacagima konu acayim bilen kisi cevaplasin direk. Ayrica cogu acilmis konulari goremiyorum yeni oldugum icinmis faydali paylasim yapamiyorum ki seviyemidir nedir o artsin. Ki faydali paylasim yapacak kadar bilgim olsa niye boyle can cekiseyim yani kaldim boyle forumun ortasinda la insan yerine koyun bi hersey kisitli bu nedir benim derdim kali yi ogrenmek sizmayi ogrenmek hani yapiyonuz ya boyle saglik ocagi heykid falan seqil meqil hareketler onlari ogrenmeye calisiyorum hani bi elimden tutan olsa ucucam oyle heves edip 2 gun sonra birakacak bi tip degilim ama tekbasinada harbi olmuyor yani bu forum bunun icin musait mi degil mi bosuna burda kurek cekip zaman kaybetmiyeyim uzun oldu biraz hadi iyi geceler

Hacı bu forum bunun icin musait ama istisnalar var tabi (konuyu baltaladiginiz icin sagolun bu arada) Her sey sende bitiyor baska kaynaklardan da arastirman lazim zaten..

Credits
0
Rating - 0%
Kusura bakmayın ama 3 gün boyunca kişisel ihtiyaçları bile minumuma indirip sphackerz logosunu yeniliyen bi benim benim üstüme bukadar emek ve çalışma görmedim simdi millete laf alacağınıza veletlik yapmayip insan gibi Görüşünüzü yazın.

Credits
0
Rating - 0%
Kardes istediginiz logo olsun grafikerlerin babasi burda yapayim bi logo lazimsa eger grafikden yana sikinti yok

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
mec bey sevmez böyle şeyleri bunlar hep para temaymış felan s.edin yaşayın çöplügünüzde admin beyin cebini düşününün çee

N

Nobody

rütbeden yakınma durumundan bahsedeceğim. tabikide rütbe için bulunmuyorum burada. girdiğim ortamdaki tek amacım dostluk ve kendimi geliştirebilmektir.. bundan dolayıda tercihim spyhackerzden yana olmuştur. insanlar forumumuzun ranklarına veya temasına hasret değiller. içerik ve kişiler kaliteli olduğu için kitlemiz her geçen gün artıyor. kaliteyi korumalıyız. kaliteli içerik paylaşmalıyızki giren adam "vay bee helal olsun adamlara bak neler yapıyorlar" diyebilsin. bakıyorum boş beleş insanlar var böyle girer tht ye girer başka foruma copy paste atar sonra admin rütbe ver len mq.

rütbe-rank sisteminin genişletilmesi lazım. öyle birden bire üst kademeye gelince bazıları kendini adam sanıyor. yavaş yavaş yükselmek hem şahıslar adına hemde forum adına daha iyi olacağını düşünüyorum. yalnış bişey söylemişsem affola. hepsi iyiliğimiz ve devamlılığımız içindir

Credits
0
Rating - 0%
@Sahin Ucar aslan parçası söylemekle olmuyor yapta birkaç tasarım görelim kimin babasiymissin ! 3 gün boyunca uyuma tamammi sen calinti yapma kendin çiz kendin editle.
al işte :WQE:QW: :D grafik kavgası aytden çıkan grafikçi apilerin grafik dramı yarıldım aq puhaha QWEWQ:E :D

Credits
0
Rating - 0%
HACI SIZ NE FORUM GORMUSSUNUZ HAYATINIZDA NEDE TASARIM GORMUSSUNUZ @Mectruy ile istişare ler sürüyor siz içinizi rahat tutun burda ben varken hazir foruma gerek yok ! Kıralları köle yapacak tasarimi yapariz evellallah taniyamadiniz bi beni şimdi taniyanlar çıkar :) biraz gaz verinde efsane bişey çıksın aq

kanka benzine zam geldi gene amk alamıyorum sorry ama hoşaf işe yarar morq

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
valla rütbe çok kolay veriliyor sanki.ben üst tabaka olunca çok sevinmiştim hele onursal olduğumda wp grubunda çıldırıyordum arkadaşlarla qwuegjqhjadlak

Users who are viewing this thread