Eğitim seti indir kategori kuralları ! /Mutlaka Okuyun ! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
0 - Olası telif sayıla bilecek eğitim seti içeriği şikayeti için Ownerlere pm atın ve eğitim setinin gerçekten size ayit olduğu kanıtlanır ise o zaman forumdan kaldırılır.

1- Beyler burasi Eğitim Seti İndir kategorisi buraya sadece herkesin indirebileceği eğitim setleri paylaşın

2- Çekilişle eğitim seti verecek iseniz çekiliş kategorisine açın

3 - Eğitim seti isteklerinizi yardım bölümüne açın

4 - Eğitim setinin ismi ve içeriği ola bildiğince net ve anlaşıla bilir olmalı yani NE ARARSANIZ VAR ve ya DEV gibi başlıkları ola bildiğince kullanmamaya çalışın

5 - Eğitim seti video halinde değil de kitap halinde ise ve döküman sayılmıyor ise o zaman burada pdf ve benzeri setleri paylaşın aksi halde hack döküman bölümünde konuyu açın

6 - Eğitim setleri dosyalarının boyutları büyük olduğundan virüs total raporu koymaya gerek yoktur indiren kişi kendi pc sinde taratarak olası şüpheli durumları konu altında admini etiketleyerek bildire bilir bunun haricinde olası trojen yeme ve mağdur olma sorumluluğu indiren kişinin kendi sorunudur .
7 - Kampanya tarihi biten udemy ve benzeri platforumlardakı kampanya linklerine ayit konular Yöneticiler tarafından silinir ve ya çöp kutusuna taşınır

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread