Ekip arkadaşlari araniyor. (1 Viewer)

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
evden disari cikmadan para kazanmak isteyenler iletisime gecsin. Para kazanma konusunda hic supheniz olmasin
Katılabilirim usta ben hertürlü yönde az çok kendi derdimi anlatacak kadar biliyorum .d

C

Crysuder

ilgili arkadaşlar özel mesaj atsin katilim sartti var tabi şarti sağlarsa para vericez ve yanimiza alicaz iş için.

Credits
0
Rating - 0%
Hackingte kendine güvenen , para kazanmak isteyen , yetenekli arkadaşlar ariyoruz şuan @InBull3T @NinjaCR3 gibi arkadaşlarla iş birliği yapiyoruz .

arkadaşlara her türlü şartlar ve zeminler hazirlanacaktir.
pm.

kendine güvenen arkadaşlara bir iş verilecek yaptiği sürece hem ufak bir para miktari hemde bizimle çalişma firsati vericez.
Carding konusunda birini arıyosanız ben gelebilirim

Credits
0
Rating - 0%
Hackingte kendine güvenen , para kazanmak isteyen , yetenekli arkadaşlar ariyoruz şuan @InBull3T @NinjaCR3 gibi arkadaşlarla iş birliği yapiyoruz .

pm.

kendine güvenen arkadaşlara bir iş verilecek yaptiği sürece hem ufak bir para miktari hemde bizimle çalişma firsati vericez.
Ben de gelmek isterim..Tabi alìrlarsa..

Credits
0
Rating - 0%
ilgili arkadaşlar özel mesaj atsin katilim sartti var tabi şarti sağlarsa para vericez ve yanimiza alicaz iş için.
Özel mesaj yazdım .Şartlar konusunda biraz bilgi verir misiniz ?
Ben Para da istemiyorum sadece deneyim...

C

Crysuder

şartlar uymayan arkadaşlara geri dönüş yapilmadi alim devam . telegram : @quHector
skype:[email protected] arkadaşlar burdan yazin eklerken ekip arkadaşi alimi yazin.

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%

pm.

Lamerım ama katılmak isterim :)

Users who are viewing this thread