El yayı faydaları Bilek güçlendirme (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
evet beyler türkiyenin geneli haline gelen bir sorun bunun nedeni bileklerinizin güçsüz oluşu peki nasıl güçlendiririm diorsanız size el yayı lazım mesela dumbell kaldırıyorum bilek üstü şınav çekiyorum bilek güreşinde vs bilegim hala güçsüz diorsanız el yayına ihtiyacınız var peki kaç kilo derseniz 5 kilo ila 20 kilo ben yaparım abey diorsanız 10 ila 40 kilo var tr de ama 40 ı geçtim diorsanız coc u alın çünkü coc sağlamdır dünyanın en iyi el yayıdır

Faydaları:
Bilek güreşlerini kazanmak :d
ellerinizde acayip kuvvet olur 5-8 yıl çalışırsanız elleriniz çok kuvvetli parmagınızla ceviz kırma noktasına gelirsiniz tuğla kiremit demiri bile raatlıkla bükersiniz
Hızlı Yumruk atarsınız neden diorsanız bu aleti Wing chun yapanlar yada kung fucularda kullanıyor
Kol kaslarınıda geliştirir

Coc nedir:captains of crus yaylarıdır dünya üzerindeki en iyi el yaylarıdır seviye seviyedir en son seviyesindeki el yayını dünyada sadece 5 kişi bükebildi peki bu kaç kilo 167=365Lb joe kiney örnek dünyanın en güçlü ellerine sahip ama bu doğuştan gelmiyor çalışarak kazandı bu gücü video

Users who are viewing this thread