Elinde Lisanslı Tema Olanlar Konuya Zıplaya Bilirler Mi? (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Bug

Credits
2
Rating - 0%
Arkadaşlar elinde lisanslı tema olanlar konuya yazabilirler mi? Bişey denicem de :)

Bug

Credits
2
Rating - 0%
Hangisinin olduğunun pek bi önemi yok :) Sadece lisansını kıramadığım hangi tema çıkacak merak ediyorum @eL-CeWaD :)

Bug

Credits
2
Rating - 0%
tamamdır @eL-CeWaD lakin pazartesi büyük ihitimale yola çıkacağım İZMİR'e 18 saatlik bir yolculuğun ardından fırsat buldukça hatırlatmaya çalışırım bu arada teknobit teması da olabilir eğer varsa tabi :)

Last edited:
E

El-Cewad

@Bug bu aralar çok yoğun çalışıyorum ondan dosyayı atamadım sana dosyayı ekledim buyrun bunu çöz bu basit birşey bunu çözersen farklı şeyler atarım.

Attachments

• functions.zip
    5.7 KB · Views: 9
E

El-Cewad

Tamam PC ye geçince atayim.
Not: bende lisansın kırılmış hali var

E

El-Cewad

Elleşmeden yollayayım mı? Lisans olayını güzel yapmış. mantığı kavramak iyi olur :)
Ben sana temayı atacam deneme amaçlı kur bir yere kırdığın lisans ile dene çalışırsa ne ala çalışmazsa kırılmış halini atarım ha bu arada o temayı daha önce spyde ve imt de paylaştım oradaki fonksiyon indirip lisansı kirdim diye beni kandırma doverim seni :D

Bug

Credits
2
Rating - 0%
ytheme (yemre v6) ‎28 ‎Kasım ‎2013 ‎Perşembe, ‏‎10:21:00 edinmişim temayı :D elimdeki çoğu temayıda kırdım ben :) bunu da kırdığım zaman kişisel blogumda kullanmıştım :)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread