Yardım Eloboost Script Arıyorum (1 Viewer)

Credits
235
Rating - 0%
Merhaba Konun altında eminim bir çok kişi belirtecek farklı forumlarda da gördüm ama spy forumda hiç denk gelmedim
Elinde yada editlenerek kullanılabilecek eloboost scirpti varmıdır.

genelde booster panel olduğu için benzer bir scripti daha önce kullanmayan biri önremeyebilir.
fakat önerisi yada elinde olupta verebilecek biri varsa büyük bir savap işler :)

- iyi forumlar

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
Merhaba Konun altında eminim bir çok kişi belirtecek farklı forumlarda da gördüm ama spy forumda hiç denk gelmedim

genelde booster panel olduğu için benzer bir scripti daha önce kullanmayan biri önremeyebilir.
fakat önerisi yada elinde olupta verebilecek biri varsa büyük bir savap işler :)

- iyi forumlar
Nulled game website script yazarsan bulabilirsin, eskiden ben de arıyordum öyle bulup düzeltmeler yaptım üzerinde

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%

- iyi forumlar
300 TLYE Ayarlarım

Credits
536
Rating - 0%
300 TLYE Ayarlarım
Wordpress kurabilirsin internette çok güzel satış temaları var, arkaya bi lol ile alakalı foto eklersin mis gibi olur, 300 tl vermene gerek yok ayriyetten bu satan arkadaş neyci onu bile bilmiyoruz, daha dün dolandırıcılık şikayeti açıldı. Her neyse.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%
Wordpress kurabilirsin internette çok güzel satış temaları var, arkaya bi lol ile alakalı foto eklersin mis gibi olur, 300 tl vermene gerek yok ayriyetten bu satan arkadaş neyci onu bile bilmiyoruz, daha dün dolandırıcılık şikayeti açıldı. Her neyse.
Dolandırıcı Konusuna bi girip baksaydın :D

Credits
536
Rating - 0%
Dolandırıcı Konusuna bi girip baksaydın :D
Bu dolandırıcı olmadığın anlamına gelmez, herif kanıtları dökmüş. Şahsen admin yanlış bir karar vermiş. Adam senden .com almış, .com aldığında bir hafta sonra patlamış ve parasını iade etmemişsin. Azure patladı yapacağım bir şey yok demişsin, madem riskli böyle işlere girmeyeceksin kardeşim.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%
Bu dolandırıcı olmadığın anlamına gelmez, herif kanıtları dökmüş. Şahsen admin yanlış bir karar vermiş. Adam senden .com almış, .com aldığında bir hafta sonra patlamış ve parasını iade etmemişsin. Azure patladı yapacağım bir şey yok demişsin, madem riskli böyle işlere girmeyeceksin kardeşim.
:D azure patlayınca 30 tl attığı parasını harçamıstım dedim ki mağdur olma kardesim script hediye edeyim dedim kabul etti ve PSHİNG kesinlikle yasak olan firmaya kurmus Scripti Suspend Yiyincede Ağladı, dolandırıcı olsam emin ol mavi tikim olmazdı aha buda kanıt; https://i.hizliresim.com/26l7uf4.png

Users who are viewing this thread