En Basit Düzey İndex Basma (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
en basit düzey siteye nasıl index basılır anu anlatacağım :)

yararlanacağımız açık : upload (açık sayılmaz )

açık dork : inurl:/kindeditor/examples/uploadbutton.html

kullanımı ;

ilk olarak yukarıdaki "inurl:/kindeditor/examples/uploadbutton.html" dorkunu google amcada aratıyoruz :)

ikinci olarak çıkan siteleri yeni sekmede açıyoruz :) çıkan sitelerde boş bir kutucuk yanında ise upload yazan

bir buton görüceksiniz :) o butona basıp indeximizi seçiyoruz ve aç butonuna basıyoruz

ve kutucukta indeximizin upload edildiği sayfanın adresini verir adresi kopyalayıp site sonuna yapıştırın ve indexhazır olucak :)

Not : fazla kendinizi kaptırmayın çünkü bu hack sayılmıyor sadece yaptığınız indexleri deneme amaçlı kullanabilirsiniz :)

Credits
10
Rating - 0%
Teşekkürler güzel anlatım. Acaba diyorum upload da yapacağımız bi kaç değişiklikle sitenin ana dizinine de index basabilirmiyiz ?

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
Teşekkürler güzel anlatım. Acaba diyorum upload da yapacağımız bi kaç değişiklikle sitenin ana dizinine de index basabilirmiyiz ?
Hyr kardesim anca normal bir site belirleyeceksin aciklarini taratacaksin sql acigi varsa havij den hackleyebilirsin

Credits
10
Rating - 0%
Hyr kardesim anca normal bir site belirleyeceksin aciklarini taratacaksin sql acigi varsa havij den hackleyebilirsin
Cevabınız için teşekkür ederim ama havji nin artık pek başarılı olmadığını düşünmekteyim. Sql açıklı yüzlerce sitelerle uğraştım içlerinden 1 2 tane düşürüebildim md5 kırabildiğim ve admin panellirindede sıkıntı yaşadım. Acaba sql açığını havji dışında nasıl değerlendirebilirim.

Credits
25
Rating - 0%
ÖR: BENIM belırledığım sıteye admın panel gırışi yapılma kodu nedır saygılar örnekle cevap yazabilirmisiniz

Credits
25
Rating - 0%
Cevabınız için teşekkür ederim ama havji nin artık pek başarılı olmadığını düşünmekteyim. Sql açıklı yüzlerce sitelerle uğraştım içlerinden 1 2 tane düşürüebildim md5 kırabildiğim ve admin panellirindede sıkıntı yaşadım. Acaba sql açığını havji dışında nasıl değerlendirebilirim.
havij performansı konusunda arkadaşa katılıyorum daha ıyı bır onerısı olan varmı

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
havij performansı konusunda arkadaşa katılıyorum daha ıyı bır onerısı olan varmı
2017 de ki konuyu hortlatman ama neyse ben buradayım zaten manuel injection deneyebilirsin ve ya sitede yazma izni varsa os shell atabilirsin Admin panel olmadan

Users who are viewing this thread