Eray'dan Hikayeler [V1] (Beleş Kahve) (1 Viewer)

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
evet arkadaşlar artık yeni bir seriye başlacam çee hayatımda yaşadığım değişik şeyleri anlatıcam eveeet ilk konu ile başliyam

###########################################################################################

İlkokul zamanlarında , normalde ben (boş) para harcamayı sevmem bi yana koyarım harcamam o parayı (cimrilik ile alakası yok sakla samanı gelir zamanı ;) ) neysee işte ben ilk defa dersten o gün kaçmıştım arkadaşlar ile kalabalıktık okulun bahçesindeydik bizim kantin okul bahçesinde yani okulun içinde değil kantin , 7 kişi filanız toplam bunların hepsi kantine girdiler sıcak çikolata kahve vs. makineye para atıp aldılar benim tabi canım çekmedi değil çee bunlar kantinden dışarı çıkıyolardı , ben yalancıktan şey dedim MÜDÜR GELİYOR LAAAN diye çee bunlar kahveleri yere bıraktılar çünkü kavheler sımsıcak koşarken filan dökülecek bu 7 salağında kahvesini yere koyup kaçtılar bende onlarla beraber kaçıyorum tabi yalancıktan

bunlara gidip dedimki kahvelerinizi ben içiyimmi bari ziyan olmasın müdür gelirse beni yakalar diye bu ibneler beni yem olarak kullandıklarını filan sanıp İÇ İÇ dediler çee bende gittim 7 sinin kahvesini kaynar kaynar içtim ohhhh miss gibi

###########################################################################################

kolekristian

GARİBANIN YÜZÜ GÜLER MİYDİ BE
Credits
201
Rating - 0%
aga bizim de kantinde fişle pizza alınıyodu kantindeki kadına verdim yırtmayı unutup geri verdi ertesi gün bitane daha aldım yırttı sonra ama miss gibi 2 pizza aldım

Users who are viewing this thread