Erkek Olmak Nasıl Bir Şey? (2 Viewers)

Eironez

Etik Hack
Credits
9,282
Rating - 100%
belki de yanılıyorumdur saygı duyar dinlerim dediğim gibi aşırı dindar aileler gibi düşünmüyorum ben benim ki biraz farklı

Eironez

Etik Hack
Credits
9,282
Rating - 100%
Ödeme konusunda Edaya katılıyorum bir kadına nasıl davraniyorsan oda sana öyle davranmalı akşam yemegini ödüyorsan oda öğlen yemeğini ödesin fakat bu genelde öyle olmuyor işte arkadaş da onu söylemiş aslında zaten bunun böyle olmadığını %90 herşeyi erkek ödediğini söylemiş onabda katılıyorum

Nezaket hareketleri de karşılıklı olabilir

Günümüzde para için evlenen çok kadın var burda Fraud a katılıyorum ,eda kadınların başarısından bahsetmiş ama oda eleştirmek için çok zayıf yön kalmış çünkü başarılı diyebileceğimiz kisiler para için evlenenlere oranj %30 a %70 çıkar

Erkeksin güçlü durmak zorundasın kısmı ise toplumun baskısıdir bana kalırsa da erkek aglar tabi her insan ağlar üzülür duygusuz muyuz biz de aglamayalim güçlü kalalım , he ama edayi bir yandan katılmıyorum çünku daha geçen şahit oldum foruma 1 kız gelip dert anlatsa 100 kişiden 70i o kişiyi dinler , 1 erkek derdini anlatırsa dinleyecek max 10 15 kişi zor buluruz oda 10 kişi dediğine bakmayın çünkü yeni katilan bir erkek gezgin ve derdi varsa 4 5kişiyi zor buluruz dinleyecek 10 15 kişi vardır dediğim kişiler genelde saygın kisilerdir

"Bir kadına yanaşmaya çalıştığında o kişinin senin taciz edebileceğini düşünmesi o kadının sorunu değil." Demişsin de ,
bu bizim sorunumuz da değil genelleme yapıyorlar bize genel olarak sapik diyerek

altindaki paragraf konusunda hiç yorum yapmayacağım bu boşanma isi bana kalırsa tamamen saçmalık mahkeme o kadar zor gün veriyor dava sırasında karşı taraf Dior ki ben boşanmak istemiyorum hayda davayı 2 3 ay bazen 5 6 ay sonraya ertele , eğer bir kişi bile boşanmak istiyorsa bosamalari lazım nedir bu karşı tarafı dinleme mevzusu ?

"Kadınlar 3 şeye bakar tip vücut ve para demişsin. Bunu genellestirmen afedersin ama tam salaklık." demişsin
afedersin ama bunu eleştirmen daha salakça olacak, belki sadece karakter ekliyebiliriz o cümleye ama parası olmayan efendi birini tercih etmezler

"Kaç erkeğin eline kadın eli değmemiş veya kaç erkek biriyle bir şeyler yaşamamış ki kalkıp sen hiç el değmemiş birini istiyorsun" şimdi Fraud burda kız haklı aslında öyle bir kız istemeye hakkımız yok elvet yaşanmışlıklar olacak
o da Türk erkeklerinin abazalığından haysiyetsizliğinden kaynaklanıyor erkek ve kızı ayırt ediyorsa ne diyim yokluk

Users who are viewing this thread