ETCTUR Uyarılmıştır! (1 Viewer)

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
Eline sağlık, fakat direk anasayfa index basmak yerine , /uyari.html atabilirdin :)

A

AsosyalHatun

İndexlerini kaldırmadım yalnız indexburada.php diye değiştirdim silmedim yani uyari.php diye atsam dikkat etmezlerdi o dosyayı teşekkür ederim bu arada

A

AsosyalHatun

En iyi destekcin google tabii'ki hack forumlarında açılan konularda bilgin konusunda pozitif olacaktır.

A

AsosyalHatun

brute forceden bir umutla sitemi taratıyosun jsjsj saçma manuel taramalar yap sitelerde xss blind sql, sql injection, rfi, lfi, ııs araştırırsan bir çok yönteme ulaşabileceğini var sayıyorum.

h4cky0u 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Arkadaşlar burada aktifleşin gecenizi gündüzünüze katın ve iyi bir konuma gelirsiniz , burada yardım görürsünüz emin olun.

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar burada aktifleşin gecenizi gündüzünüze katın ve iyi bir konuma gelirsiniz , burada yardım görürsünüz emin olun.
İnşallah hocam 2yılımı verdim THT'ye sonuç bu öğrenirsem burada iyi işler yapıcam söz veriyorum.

A

AsosyalHatun

THT'yide baltalamak istemem ama oda iyi bir forumdur sadece üye olan defacerler konu paylaşımı yapmıyor hep üyeler yapıyor orada bu forumu takip edersen incelersen birşeyler öğrenebilirsin

Credits
0
Rating - 0%
THT'yide baltalamak istemem ama oda iyi bir forumdur sadece üye olan defacerler konu paylaşımı yapmıyor hep üyeler yapıyor orada bu forumu takip edersen incelersen birşeyler öğrenebilirsin
Tht ortamı güzel ama sadece timlere girenlere öğretiyorlar önemli bilgileri üyelere de söyleyen yok.

A

AKI-BEY

SQL açığı dork havij SQL map vs. Biliyorum exploid ve bypass ile de uğraştım ama hala çok site deface edemiyorum.THT nın yarısı Brute Force ci zaten.
Baska timleri gommeyi birakip . Calismaya baslasan diyorum ...

Credits
50
Rating - 0%
elineze sağlık
Code:
http://www.etctur.com/bilgi.php?page=gumruk%27
bildiğin sqli var sitede ilk etstur.com ile karıştırdım noluyo dedim :)

Users who are viewing this thread