Evet arkadaşlar aranıza yeni katıldım bilgisayar donanımı hakkındaki %90 oranında her şeyi bilirim (1 Viewer)

Levin`

Gölge
Credits
1,053
Rating - 0%
Bilgisayarimin ekran karti çöp lolü en ďüşük ayarlarda oynuyorum napmaliyim es konu açarsan sevinirim

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle önümüzdeki seçeneklere bir bakalım bilgisayarın kasa ise yeni bir ekran kartı almanıtavsiye edeceğim gt730 gibi CS:GO ve LOL kaldıran düşük bütçeli ekran kartı gibi tabi işlemcin ve anakartın desteklerse. Fakat böyle bir imkanın yoksa en azından FPS yükselte bilecek ayarlarla sana yardımcı olabilirim fakat çok bir etkisi olmayacaktır 10 fps belki 15 kadar bir yükselme olur

kolekristian

GARİBANIN YÜZÜ GÜLER MİYDİ BE
Credits
201
Rating - 0%
msi laptopum aşırı derece ısınıyor oyunlara falan yansımıyor da sadece çok sıcak olması rahatsız ediyor ne yapabilirm bu konuda ?

Credits
0
Rating - 0%
msi laptopum aşırı derece ısınıyor oyunlara falan yansımıyor da sadece çok sıcak olması rahatsız ediyor ne yapabilirm bu konuda ?

(1)Öncelikle girmiş olduğumuz şu yaz aylarında bilgisayarımızın temizliği çok önemli fanlarımızdaki tozlar vs bilgisayarımızın hem performans olarak etkiler hemde soğukluk olarak öncelikle bilgisayarımızı temiz tutmamız gerekir

(2)Laptopum MSİ demiştin overclock varmı bilgisayarında bak bakalım eğer varsa kapat çünkü bazı MSİ laptoplarda overclock oluyor

(3)Ve sana önerim şudur eğer imkanın varsa bilgisayarının altında bir soğutucu al fanlı bilmiyorum hiç duydunmu pahalı bir fiyatı yoktur

(4)Turbo modlar açıksa bunları kapatmak ve aynı anda yüksek performans gerektiren uygulamaları çalıştırmamak.

NOT:Genen olarak laptopların çoğu ısınır heleki oyuncu laptopları bunlar bilgisayarının sıcaklığını düşürebilecek alternatif yöntemlerdir

Users who are viewing this thread