Facebook hesabı için siber suçlara ifade verdim. (1 Viewer)

Credits
1,775
Rating - 0%
merhaba arakadaşlar. birine facebook hesabı satışı yaptıktan sonra asıl sahibine benim banka bilgilerimi vermiş bundan aldım diye. Bugün ifadeye çağırdılar arayıp gidip ifade verdim siber suçlara. ekstra bir şey söylemediler. bundan sonraki süreç nasıl işler arkadaşlar başına gelen varmı ?

Credits
1,775
Rating - 0%
Detay Belirtmemişsin. Hesabı Çalıp Sattıysan Yaşına Göre Davanın da Boyutu Değişir. Yaşın Kaç?
yaşım 29 hesabı ben çalmadım diye belirttim. sadece accsmarket üzerinden ücretsiz olarak paylaşılmıştı oradan alıp sattım dedim. Hesabın sahibini tanımıyorum dedim.

Credits
31
Rating - 0%
Güzel Bir Avukat İle Pek Bir Sıkıntı Çıkacağını Zannetmiyorum. En Kötü İhtimal Para Cezası Ve İnternet Uzaklaştırması Yersin, Para Cezası'da Fazla Büyük Olmaz Uyarı Amaçlı Verirler Akıllanman İçin.

Credits
1,775
Rating - 0%
Güzel Bir Avukat İle Pek Bir Sıkıntı Çıkacağını Zannetmiyorum. En Kötü İhtimal Para Cezası Ve İnternet Uzaklaştırması Yersin, Para Cezası'da Fazla Büyük Olmaz Uyarı Amaçlı Verirler Akıllanman İçin.
Bakalım savcı ifadeye çağırırsa ozaman avukatla giderim. banada öyle geliyor yada savcı dosyaya takipsizlik verir

Users who are viewing this thread