Facebook Hesap Kapatma Method! (1 Viewer)

Credits
4,614
Rating - 100%
Öncelikle Selamunaleyküm dostlar bugün sizlere facebook hesap kapatma methodunu paylaşacağım.
1- Yeni Hesap açın ve gerçek hesabınızla o hesabı şikayet ederek kapattırın.

2- Hesap kapandıktan sonra sahte kimlik yapıp kimlik onayını yapın.

3- Hesap onaylandıktan sonra kapattıracağınız kişinin profil fotoğrafı, kapak fotoğrafı, hakkında kısmı vs. aynısını kendi profilinize yapın.

4- Bi kaç arkadaş ekleyin ve arkadaş hilesi, beğeni hilesi vs. yapmayın. Facebook oyunları filen açın kısacası facebookda biraz gezinin oyunlara, gruplara filen katılın sayfaları beğenin.

5- Tüm her şeyi yaptıktan sonra kapatacağınız facebook hesabının profiline girin ve baştan aşağı gezin.

6- En son olarak hesabı Sahte Ad , Sahte Hesap diye bi kaç kez şikayet edin.

Hesap 3 gün içerisinde kapanacaktır.

Denendi beyler methodu 1 sene önce kullanıyordum halen çalışıyor.

Credits
83
Rating - 0%
ingiliz bi lavuk var tc mize hakaret içeren paylasimlar yapıyor hesabını kapatmak ıstıyorum sadece telefonla kaydolmus tel nosunu ogrendım ama ıngılız kımlıgı yapmak lazım yardımcı olur musunuz psd fln aradım paralı hep.

Credits
106
Rating - 0%
Öncelikle Selamunaleyküm dostlar bugün sizlere facebook hesap kapatma methodunu paylaşacağım.
1- Yeni Hesap açın ve gerçek hesabınızla o hesabı şikayet ederek kapattırın.

2- Hesap kapandıktan sonra sahte kimlik yapıp kimlik onayını yapın.

3- Hesap onaylandıktan sonra kapattıracağınız kişinin profil fotoğrafı, kapak fotoğrafı, hakkında kısmı vs. aynısını kendi profilinize yapın.

4- Bi kaç arkadaş ekleyin ve arkadaş hilesi, beğeni hilesi vs. yapmayın. Facebook oyunları filen açın kısacası facebookda biraz gezinin oyunlara, gruplara filen katılın sayfaları beğenin.

5- Tüm her şeyi yaptıktan sonra kapatacağınız facebook hesabının profiline girin ve baştan aşağı gezin.

6- En son olarak hesabı Sahte Ad , Sahte Hesap diye bi kaç kez şikayet edin.

Hesap 3 gün içerisinde kapanacaktır.

Denendi beyler methodu 1 sene önce kullanıyordum halen çalışıyor.
Om

Users who are viewing this thread