Facebook hesapları çalmak suçmudur ? (1 Viewer)

Credits
1,775
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar, keyfide olsa bize ters düşenlerin bazen facebook hesaplarını çalabiliyoruz. Bildiğim kadarıyla facebook çocuk cinselliği ve terör olayları olmadığı sürece ip adresi felan paylaşmıyor. bunların hiç birini yapmadan sadece facebook hesabım çalındı diye suç duyurusunda bulunan dava açanın haklılık payı ne olur. Bu konuda net bilgisi olan kişiler aydınlatırsa sevinirim. birde hesaptaki giriş yapılmış ip adreslerini öğrenebilme durumları söz konusu olurmu.

N

Nobody

hesapta girilen ip adreslerini öğrenebilirler içeri girersin silivride soğuk diyorlar

securityON

SEOMASTER
Credits
985
Rating - 0%
çaldığın hesap sahibi bundan memnunsa sorun değil :) fakat hoşuna gitmemişse, silivri soğuktur, mektup beklemek ağırdır (=

Credits
1,775
Rating - 0%
Peki nordvpn var ise log tutmayanlardan yinede bulabilirlermi :) arkadaşlar silivri soğuk onu biliyorum ama böyle bir durumda etkili bir sonuç alan varmıdır dalgaya almadan açıklayıcı cevap verebilecek varmı ?

Credits
7
Rating - 0%
Peki nordvpn var ise log tutmayanlardan yinede bulabilirlermi :) arkadaşlar silivri soğuk onu biliyorum ama böyle bir durumda etkili bir sonuç alan varmıdır dalgaya almadan açıklayıcı cevap verebilecek varmı ?
valla nord bile olsan işin içinden cıkamassa nord bile ele verir brom fazla güvenme

Credits
1,775
Rating - 0%
valla nord bile olsan işin içinden cıkamassa nord bile ele verir brom fazla güvenme
neden insanlar bu kadar para ödüyor peki gizlilik yok ise ücretsiz vpnlerde aynı işi görüyor :) bundan sonrası kısmet deneyip göreceğiz ben daha facebook hesabı çaldığım için içeri gireceğim diye bi yazı okumadım :) belki benimki ilk olur :D

Credits
0
Rating - 0%
vpnler sizi sunucu üzerinden servera bağlar başka bir halt yapmaz gizlilik olayları fasa fiso Traversal Using Relays around NAT (TURN) dediğimiz bu olayda ipniz gün yüzüne çıkar o yüzden tam gizlilik istemeden önce sistemin mantığını anlamanız lazım sonra gizlenebilirsiniz

Credits
0
Rating - 0%

başqan nord vs kurtarmaz o pembe gö*tünü. o çilek gö*tünü korumak istiorsan bi RDP kiralıcan, rdp üzerinden vpn bağlanacaksın ve hatta araya tor browserde eklersen o çilek reçeli gö*tün rahat eder işte.

Credits
0
Rating - 0%
Konu da facebook "çalmak" Yazıyor ve sen suçmudur diyorsun Çalmak kelimesi geçiyor gerisini sen düşün :D

Credits
1,775
Rating - 0%
Arkadaşlar halen gelen giden bir şey yok belki 300 500 arası hesap patlatmışlığım var bu konunun üzerine buradayım yani :D

Users who are viewing this thread