fake script (1 Viewer)

Credits
4
Rating - 0%
merhabalar bugun sizlere hedef sosyal medya hesabını nasıl hackleriz bilmeyenler öğrenicek link yöntemi artık pek tutmuyor fakat hedefe yaklaşımına göre değişir doğru yemle her balığı tutarsınız ilk öncelikle link atacağımız kişi hakkında araştırma yapacağız neye ilgili neyi sever bu şekilde diyelim bu hacke başlamak isteyen ve bilgisi olmayan bi arkadaşımız ona bu şekilde link atarsınız merhaba galiba hack öğrenmek istiyormuşsun diye samimiyet kurmaya çalışırsınız onu kendinize güvendirirsiniz sizi hack eğitmeni olarak görür sonra eğer acemiyseniz linkimizi atarız bak artık zamanı geldi sana hack programını verceğim ama ilk önce face şifre ve epostanı girip kayıt olmalısın oraya veya bi dosyaya trojan keylogger koyup o şekilde atarsınız ve eğer yerse facesi elinizde

fake script oluşturmayı bilmeyenler için fake script sitesi http://z-shadow.info/ bu siteden alabilirsiniz

Credits
506
Rating - 0%
Yanlız Httrack Sitenin Scriptini Çekmiyor.
Herkezin kolayca ulaşabileceği kodları veriyor ++++ Hadi scriptini çekiyor olsun girilen bilgileri nasıl almayı düşünüyorsun ? :D
Kanka sen biliyorsundur şöyle +75k hesapları nereden bulabilirim? kendimi ajans olarak gösterip link yollamayı düşünüyordum da

Axis

5566
Credits
0
Rating - 0%
Kanka sen biliyorsundur şöyle +75k hesapları nereden bulabilirim? kendimi ajans olarak gösterip link yollamayı düşünüyordum da

Bir çok sosyal medya hack konusu attım .
Onları inceliyebilirsin ...
Yada panllerden takipçi kas / Satın al ..

Users who are viewing this thread