Faydalı Konular Neden Kilitleniyor ? (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Sevgili forum yöneticileri kardeşlerime selam olsun öncelikle, site üzerinden edinmek istediğim bir çok konu kilitlenmiş ve bunların hiçbirinin gerekçesi yazmıyor. Örnek veriyorum mesela;

Şu konuda bulunan eğitim setini indirmek istiyorum ama konuya yorumda bulunulamadığı için ve like yapılamadığı için hiçbir şey göremiyoruz. Yani virüslü dosya mı upload edildi de konu kilitlendi bize kapalı, bari bir bilgi yazsa.

Bu konu hakkında ki görüşlerinizi paylaşırsanız sebebiyle gerçekten çok makbule geçer, hiç yoksa bile bir çözüm üretebilirsek daha yapıcı bir hareket olur.

Anlayışınız için teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

https://www.spyhackerz.com/forum/threads/etik-hacker-olma-kursu.14287/

Credits
0
Rating - 0%
Konular size kapalı. Yani foruma emek vermemis üyelere. Forumda aktif ol. Önce şu siteyi ciddiye al ve avatar yükle. Sonrada gerekli yetkiler verilir.

Credits
0
Rating - 0%
Konular size kapalı. Yani foruma emek vermemis üyelere. Forumda aktif ol. Önce şu siteyi ciddiye al ve avatar yükle. Sonrada gerekli yetkiler verilir.

Emek vermekten ziyade verilen emeğin çöpe gitmemesi de önemli dostum, verilen emek çöpe gidince zaten bir linki görmenin de çok anlamı kalmıyor. Umarım ki emeklerimiz çöp olmaz her zaman olduğu gibi. Eyvallah teşekkürler açıklama için, iyi forumlar herkese.

Credits
0
Rating - 0%
Emek vermekten ziyade verilen emeğin çöpe gitmemesi de önemli dostum, verilen emek çöpe gidince zaten bir linki görmenin de çok anlamı kalmıyor. Umarım ki emeklerimiz çöp olmaz her zaman olduğu gibi. Eyvallah teşekkürler açıklama için, iyi forumlar herkese.
Burası köklü bir forum kanka diğer forumlara benzemez sen aktif ol verirler rütbeni herşeyi görürsün, ben tesekkur ederim, iyi forumlar.

Users who are viewing this thread