Forum İçeriği ile İlgili Bir Hata (1 Viewer)

Credits
1,651
Rating - 0%
Merhaba forumda ben major rankındayken yaşadığım bir sorunu anlatmak istiyorum şuan hali hazırda bu sorunu yaşayan arkadaşlar var fakat ben çözümünü de bulamamıştım bazen yorum atarken bazende konumu güncellerken sık sık şu hatayı alıyordum '' Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console. '' ve işin garip kısmı bu sorunu sadece major rakındayken yaşadım çerezleri temizledim farklı tarayıcıda denedim fakat sorun düzelmedi hatta farkettiğim bazı şeyler vardı mesela bir konuya cevap verirken çee bunu bile atsam o hata geliyordu gülücüğü sildiğimde düzeliyordu bazense nedensiz şekiled hata veriyordu bunun neden olduğu konusunda bir fikrim yok fakat bazen çok can sıkıcı bir hal alabiliyor bence düzeltilmesi lazım diye düşünüyorum​

N

Nobody

yazılarınız taslak olarak kayıt ediliyor tam konu açacakken bu hatayı alırsanız sayfayı yenileyip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 0%
bu hatayı ben yıllardır alıyorum yorum da . / emoji / ve bazı değişiklik kısaltma yaparak postu gönderiyorum bazende hiç gitmiyor pes ediyorum

postu yazarken çıktı bile çee
ss54.jpg

Users who are viewing this thread