Forum Düzen Öneri (1 Viewer)

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
Forum'da son zamanlarda aşırı şekilde sadece instagram sosyal medya ile ilgili paylaşımlar oluyor bundan sıkılan kişiler vardır ben bayadır spydayım 2 2.5 sene oldu mavi aurora temasından beri burdayım spy'ın eski halini yani genel kitle hacking , cracking , yazılım haline gelmesini öneriyorum bu şekilde üyelerimiz daha çok olabilir hitimiz olabilir fakat benim canımı sıktıysa eski üyeler bu şekilde kesinlikle bence canları sıkılıyodur öyle tahmin ediyorum tamam tema rank felan iyi hoşta spy'a girince tek gördüğüm konular sosyal medya ilgili yok taslak maslak felan ben bu tür şeyler görmek istemiyorum istemeyenler vardır önerim bi rank ayarlasın ve istiyen sadece sosyal medya konularını görebilsin yeni üyeler hepsini görebilsin fakat ben majorum mesela sosyal medya ile ilgim yok instagramım var bide facebook onlarıda yazışmak haricinde hiçbişey için kullanmıyorum Defacer coder gibi ranklar gelsin ve görüntüleme seçenekleri kategori haline gelsin dediğim gibi yeni üyeler karar vericeği zamanda rank atlatıdığı zaman olsun bence adam gelip 2 level olduğunda seçim yapsın ona göre rank verilsin

Forhoux

Grafiker
Credits
0
Rating - 0%
Şahsen bende bu husustan biraz rahatsızım. Sosyal medya paylaşımları -special konu haricinde- ve özen gösterilmemiş konuları top konularda görünmemesini ayarlayabiliriz. Ek olarak rütbeler konusunda rozet sistemini devreye sokacağız.

X

X

Bu konular ile alakalı Bazı duzenleme ler gelecek. Sosyal medya dısında ki konulara daha çok yogunlaşacagız hacking cracking yazılım donanım video lu anlatımlar vs vs vs duzenleme ler yapılacak yakın zamanda.

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
Şahsen bende bu husustan biraz rahatsızım. Sosyal medya paylaşımları -special konu haricinde- ve özen gösterilmemiş konuları top konularda görünmemesini ayarlayabiliriz. Ek olarak rütbeler konusunda rozet sistemini devreye sokacağız.
Eyvallah yani bayadır söylüycem söylemiyorum bügn baya sıkıldım ondan dedim

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
Bu konular ile alakalı Bazı duzenleme ler gelecek. Sosyal medya dısında ki konulara daha çok yogunlaşacagız hacking cracking yazılım donanım video lu anlatımlar vs vs vs duzenleme ler yapılacak yakın zamanda.
eskiden buraya üye olan birisi web hacking için olurdu suan insta basmak istiyen herkes burda instam çalındı yardım edin sev insta çalcaz nasıl yaparız gibi şeyler zaten yıllardır bu kitle küçüktü azdı ama görüyoduk şuan hepsi burda gibi görünüyo

N

Nobody

Forumla alakalı değil genel olarak bu işlere yeni başlayanlar sosyal medyada yatıp kalktıkları için o alanda "hack" diye tabir ettikleri lamerlikler yapıyorlar. Bu durumu spyda çokça görmenizin sebebi hack forumları arasında en aktif forum olması ve sürekli yeni üyelerin gelmesinden kaynaklı. Örneğin bir gün içinde 200 üye geliyorsa 10 20 tanesi hacking konusunda bilinçli veya bilgilidir. Spy ile alakalı değil yani, bünyesinde çokça bilgili insan var forumun. Yeri ve zamanı gelince kendilerini gösteriyorlar zaten. Çözüm olarak sosyal medya kategorilerini yönetim arasında detaylıca konuşuruz bir karara varınca forumda duyurusunu yaparız önerin için teşekkür ederiz.

Lav3y

https://t.me/lav3y
Credits
0
Rating - 0%
çok haklı, eğitim konuları artsa belki caydırılabilir forumun %90ı instagram basıyor

Credits
0
Rating - 0%
Yani biraz zor ama bu face insta gibi platformlardaki kişileştirilmiş içerik muhabbeti burda da basit bir şekilde oluşturulabilir diye düşünüyorum.

Örn:Foruma yeni katılan biri sırf insta basmak için katılmış olsa bile hakkında kısıtlı veri olduğu için diğer GERÇEK hack içeriklerinide görüp teşvik olabilir he tabi eğer ilgilenmiyorsa sistem oto. olarak göstermeyi azaltır.(Bu tam tersi içinde geçerli)

Not:Bu sisteminde tabi ki bir eksisi var eğer sistemdeki denge oturtulamazsa insanlar yeni şeyler öğrenemeyebilir ve aynı şeylerden sıkıldıkları için forumdan yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayabilir.

Users who are viewing this thread