Forum için Önerileriniz (1 Viewer)

Fraud 

AFK
Credits
1,194
Rating - 100%
Birincisi şu yıldız sistemi saçma bence eskisi gibi olsun kaldırılsın abi , eskiden tüm rütbeler için ejderyalı logolar vardı onlar yine gelsin , instagram için ayrılan bölüm Kapatılsın forumdaki her konu sadece insta üzerine neredeyse aq hack dediğiniz sadece mail basma ile olan bir şey olsaydı veheeeeeeeee hepiniz heckırsınız o zaman abilerim, şu rehber sistemini de anlamış değilim yaptıkları iş ne ? Forum kurallarını mı söylemek zaten yazıyor kurallar yeni üyelere hg mi demek herkes diyor zaten nedir bu rehberlik ? Ayrıca şu güzelim forumda sırf bi kaç tanıdığı var diye haksız yere rütbe atlayan bi kaç mahlukat var lakin rütbelerinden dolayı bir şey demek istemiyorum şimdi gider abilerine söylerler banlarlar filan xd @Lamb @Code Red @Anarchosa dışındaki,Master'lar olsun,Rehber olanlardan 1 kişi olsun, yani kimsenin hak ettiği rütbeyi takındığını zannetmiyorum bir kaçı hariç Bu 3 abi forumu düzene soksunlar...

Last edited:
Credits
130
Rating - 0%
Birincisi şu yıldız sistemi saçma bence eskisi gibi olsun kaldırılsın unutma bu forum İMT den farklı abi , eskiden tüm rütbeler için ejderyalı logolar vardı onlar yine gelsin , instagram için ayrılan bölüm Kapatılsın forumdaki her konu sadece insta üzerine neredeyse aq hack dediğiniz sadece mail basma ile olan bir şey olsaydı veheeeeeeeee hepiniz heckırsınız o zaman abilerim, şu rehber sistemini de anlamış değilim yaptıkları iş ne ? Forum kurallarını mı söylemek zaten yazıyor kurallar yeni üyelere hg mi demek herkes diyor zaten nedir bu rehberlik ? Ayrıca şu güzelim forumda sırf bi kaç tanıdığı var diye haksız yere rütbe atlayan bi kaç mahlukat var lakin rütbelerinden dolayı bir şey demek istemiyorum şimdi gider abilerine söylerler banlarlar filan xd @Lamb @Code Red @Anarchosa dışındaki,Master'lar olsun,Rehber olanlardan 1 kişi olsun, yani kimsenin hak ettiği rütbeyi takındığını zannetmiyorum bir kaçı hariç Bu etiketlediğim 3 abi ( kendilerini severim) forumu düzene soksunlar...
Fazlasıyla katılıyorum bütün saydıklarında haklı

Users who are viewing this thread