Forum İçin Güzel Öneriler // Eray B (1 Viewer)

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
1. Şuanki chatte bence şöyle bir sistem olmalı

örn:

1000 mesaj atıldığında : Yazı rengi mesela pembe olmalı
3000 mesaj atıldığında : Yazı rengi sarı olmalı
5000 mesaj atıldığında : yazı rengi kırmızı olmalı
(bu öneri chati daha canlı tutacaktır yazı rengi değiştirmek yerine başka bir şeyde olmalı ama chat için rütbe veya ne biliyim daha güzel sistem getirebilirsiniz.)

2. Forumun belirli yerlerine reklam alanı koymalısın @Mectruy abi gelirinizde olmalı yani o reklamın orda durmasının bi zararı yok sizinde kar ınız olsun sonuçtu bu forumu buralara getirebilmek için yükse fiyatlar harcadınız

3. Rütbe sayısı arttılırılmalı majordan sonra da rütbeler olmalı örn. platin, elmas , ölümsüz çee , profesör ... vb. gibi ranklar gelebilir

4. forumun temasını değiştirmelimisiniz acaba çee

5. vip bölümünü master kişilerde görmeli bence çünkü master olabilmek için emek harcadılar foruma katkıları oldu bunuda hak ediyor masterlarımız /tabi size kalmış yapıpı yapmamak)

6. Trophy puanı dünlenmeli bütün herkesin puan 93 ' te takılı kalmış çee

7 forumdaki kategoriler arttırılmalı netflix , twitter , vb. diye kategoriler arttırılmalı ve instagram ile ilgili konu çok fazla olduğu için instagramın kategorileride arttırılmalı bence

8. renkler kısmına kessinlikle daha güzel renkeler eklenmeli yada renklerin seçimi bize brakın (konu açarken renkli açtığımız zaman daha güzel duruyo çee )

9. Eski forumda eski mesajlar kısmında kaç mesaj görmek istiyorsan onu ayarlayabiliyordun mesela 120 ye kadar çıkartabiliyordun <options> kodu ydu galiba :D kutucuk vardı ordan seçiyoduk

10. rütbeleri güncellemişsiniz ama bu seferde çok zor olmuş rütbe atlamk sanki (en azından gezginken level 2 olmak için biraz kolaylık sağlanmalı yani )

11. forumun uygulamısı çıhmalı yaww forumdakilerin geneli telefondan giriyor

12. ve son olarak forum içinde defacer eğitimleri açılmalı spy askerleri yetiştirelim başka ülkelere saldıralım ismimizi duysunlar nasıl bizden daha ünlü olabiliyo şu ayy****z tiym (zedbey abimize selamlar) anlamıyorum eğitim verilsin teşkilatlanmalar olsun KAN İSTİYORUZ KAAANNN

evet buraya kadar dı yazacaklarım umarım dediklerimi beğenip uygularsınız değerli adminler ve kurucu

aşşağıda konuya eklememi istediğiniz birşeyler olursa belirtirsiniz

Last edited by a moderator:
Credits
4
Rating - 0%
ohoo buakdar makaleyi okusaydım Massachusetts üniversitesini bitirmiştim ama yinede okuyum bakalım. çee
Hocam 12ye bende katılıyorum mesela aylık 10 kişi seçilsin eğitim verilsin sonra 10 kişi saldırılara vs başlasın. 500 siteden sonra o da eğitim vermeye başlasın böyle böyle Spyhackerzi iyice duyururuz

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
1- Mesaj sayısına göre değilde rütbeye göre chatte bazı avantajlar sağlanabilir evet.

2- Şuanda bize uygun bir reklam teklifi yok , tabiki reklam yayınlayabileceğimi (cümelye bak aq), kimse bilmiyor
bu yüzden reklam konusunda bir duyuru yada footere bir iletişim eklemek mantıklı, siteyi asla reklama boğma amacım yok !
veya uygunsuz reklamlarada karşıyım, kaliteli bir siteden sitek gelirse değerlenririsiz ücretine göre.

3- Şuanki rütbe sayısı bile aslında bize çok geliyordu ama forumun büyümesinden dolayı evet birkaç rütbe ve ayrıcalık gerekebilir
bunu detaylı düşünmek lazım.

4- Forumun temasını şuanda aceleye getirmek istemiyoruz, şuanda her şekilde bu işimizi görüyor ancak belki çok daha kaliteli bir tema yaptırırsak
ozaman değişebiliriz, değişmiş olmak için değişmek kolay birşey tema 30dolarcık bişey ancak fark yaratmalı.

5- Masterlerin vipi görmeleri konusuna bakmalıyız.. olabilir.

6- Troph puanını bende anlamış değilim neye göre kıstas yapıyor o zaten aklımda.

7- kategori önerilerine açığız işgörecek ihtiyaç olan kategorileri açmalıyız ancak
işe yaramayanlarda kapatılmalı.

8- Renkler XF2 doğuştan standart böyle geliyor, ve evet memnun değiliz bu tonlardan, geliştireceğiz.

9- <options> evet bu kısım güzeldi ama bu yeni addonda böyle bir özellik yok, ve eklenmeside zor, bu yüzden https://spyhackerz.org/forum/whats-new/ şu kısımdaki Yeni Mesajlar sekmesi işinizi görür.

10- Geç bile kaldık rütbelerin zorlaştırılmasında, like alma olayı çok kolaylaştı ve bu çok dengesiz bir durum oluşturmuştu, 1 konu ile bile hala 2 günde level2 olunabilir.

11- Uygulamasını yazdıracağız profesyonel bir şekilde.

12- Defacer eğitimleri olmalı ancak bir tim gibi birşey düşünmüyoruz 2454225425 kez denenip başarısız olmuş bir hamle..
bireysel olarak özgür şekilde herkes saldırısını yapabilir.

Credits
0
Rating - 0%
12- Defacer eğitimleri olmalı ancak bir tim gibi birşey düşünmüyoruz 2454225425 kez denenip başarısız olmuş bir hamle..
bireysel olarak özgür şekilde herkes saldırısını yapabilir.
Defacerlik bitti zaten. Millet en kolay hangisiyse ona yoneliyor:D

Users who are viewing this thread