Forum olması gerekenler (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
4
Rating - 0%
SHT Forumda olması gereken kategoriler nelerdir ? sizlerin eksikliğini hissettiğiniz.

veya forumda olmaması gereken ve gereksiz yer işgal eden kategoriler ?
Kariyer alanı olabilir? siber güvenlik, yazılım veya IT kariyeri yapmak isteyen kişilere, hali hazırda bu kategorilerde kariyer yapan kişiler yapmak isteyenlere direktiflerde bulunabilirler. Bu sayede kendini geliştirmek isteyen kişiler hangi kitapları okumaları gerektiğini, hangi yolu izlemeleri ve neleri yapmaları konusunda bilgi sahibi olabilirler diye düşünüyorum.

N

Nobody

Attack on social media kategorisi kaldırılmalı bence. Hacklenen hesapların foruma bir yararı olmuyor ss alınıp konu açılsa dahi ss alındıktan sonra biodan spyhackerz yazısının silindiğini düşünüyorum yani gereksiz

N

Nobody

Paylaşımlar / share shell - password kategorisinin içine veya o kategoriden farklı olarak cracking account kategorisi açılırsa karışıklık önlenir çünkü çoğu premium hesap paylaşımı farklı kategorilerde oluyor bunun önüne geçilebilir. ( kategori ismi premium accounts da olabilir veya cracking account kategorisi açılıp içine ek bölüm olarak premium accounts açılabilir.)

Credits
0
Rating - 0%
herşey yerli yerinde
Kariyer alanı olabilir? siber güvenlik, yazılım veya IT kariyeri yapmak isteyen kişilere, hali hazırda bu kategorilerde kariyer yapan kişiler yapmak isteyenlere direktiflerde bulunabilirler. Bu sayede kendini geliştirmek isteyen kişiler hangi kitapları okumaları gerektiğini, hangi yolu izlemeleri ve neleri yapmaları konusunda bilgi sahibi olabilirler diye düşünüyorum.
kurumsal firma olsaydik olurdu bu :) sosyal medya hesaplarimiz bile yok ileride . :D
Attack on social media kategorisi kaldırılmalı bence. Hacklenen hesapların foruma bir yararı olmuyor ss alınıp konu açılsa dahi ss alındıktan sonra biodan spyhackerz yazısının silindiğini düşünüyorum yani gereksiz
aynen öyle adamlar bir grup kurdu bakti hesaplar düşüyor azgin teke gibi dellendiler mk

Credits
4
Rating - 0%
herşey yerli yerinde

kurumsal firma olsaydik olurdu bu :) sosyal medya hesaplarimiz bile yok ileride . :D
aynen öyle adamlar bir grup kurdu bakti hesaplar düşüyor azgin teke gibi dellendiler mk

Yardımlaşmanın kurumsallıkla alakası olduğunu düşünmüyorum :) Sonuçta burada birileri için ha eğitimler, scriptler, hesaplar paylaşmışız ha birkaç kitap tavsiyesi ve izlene bilecek yol önerisi

Ek olarak : Bence bu gibi içerikleri ürete bilirsek forum olarak, foruma üye olan kişiler netfilix o bu şu için değil gerçek bilgi için konu kovalarlar buda forumun kalitesini artırır. Tabi bu benim düşüncem.

Last edited:
N

Nobody

Bana kimse yol göstermedi kitap falanda okumadım kişinin içinde olması gerek aksi takdirde olmuyor

Credits
4
Rating - 0%
Bana kimse yol göstermedi kitap falanda okumadım kişinin içinde olması gerek aksi takdirde olmuyor

Evet kişinin kendi içerisinde olmalı buna kesinlikle katılıyorum. Kitap konusunda kitap okumasan bile çeşitli şeyler okuyup bilgi edindin insan okumadan bir şey öğrenmesi zor, hatta bence imkansız. Olaya illa "KİTAP" olarak da bakmamak gerek, makale vb diye şeyler diye düşünüyorum. Bana da çok nadir yol gösteren oldu, bir çok şeyi kendi çabamla öğrendim ve halen daha öğreniyorum. Bu demek değildir ki herkes aynı tecrübeyi yaşamalı, biz birilerini düşünürsek birileride başkalarını düşünür.

T

tombalaci

Arkadaşlar forum hakkında öneriler devam edelim, tartışma yaratılması için açılmadı bu konu.
Forum hakkında öneriyi o mesajdan çıkarabilirdin mec. kör sağır numarası yapmayı , silmeyi tercih ettiysen senin bileceğin iş. kolay gele.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
Forum hakkında öneriyi o mesajdan çıkarabilirdin mec. kör sağır numarası yapmayı , silmeyi tercih ettiysen senin bileceğin iş. kolay gele.

Forumda attığın cevaplar tartışma çıkarıyor, olup olmadık konularda insanlar ile yarışmayı bırakırsın umarım. Bununda farkındasındır.

herzamanki gibi bir konunun daha böylece boku çıkmış oldu teşekkürler arkadaşlar, neyse ben kendi kafama göre düzenlemeler yapsam daha iyi olacak. Kilit.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread