Forum Yaması - Logo & Rank Tasarım Değişikliği - 16.09.2022 (1 Viewer)

Credits
101,220
Rating - 100%
Kurduğun ilk cümlede benim cümleme göre lafı başka yerden anlamışsın. Veya türkçe özürlülüğün tutmuş. Bir kere gereksiz dediğim forum değil oluşturulan *gereksiz ranklar* İkincil ranklara yani grafik tasarımcı defacer gibi olanlara lafım yok. Special ve top ranks olan yerde legend,kurumsal,vip ve bir nebze supreme harici benim gözümde gereksiz. Katılırsın veya katılmazsın bu beni bağlamıyor ben kendi fikrimi belirttim
Ananın amından anladım lafı

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Başarılarınızın devamını dilerim tüm spy halkına hayırlı olsun yönetim son zamanda güzel yenilikler getirmesi harika bir olay .
fakat şu forumun temasına özgür yenilikçi tema olursa güzel olur bide 2018 2019 yılında kullanılan siyah tema yı geri getirip kullanıcılar temalar arasında seçim yapabilirse kendine en uygun olanı daha iyi olur 1. tema 2.tema 3.tema olarak beğenenler istediği temayı kullanıp forumda öyle daha rahat takılırlar diye düşünüyorum iyi forumlar
kısa öz yeni rank tasarımları felan güzel olmuş ama bu temaya gitmemiş :(

Floex 

Pahabiçilemez...
Credits
19,342
Rating - 100%
Ellerine sağlık metom. Gerçekten spy adına çok güzel bir yenilik olmuş, çok beğendim. Ayrıca farklı bir hava katmış. Tekrardan ellerine sağlık.

Credits
9,901
Rating - 0%
siralama.png
Eski gif'ler nerde ya onları biz kullansaydik birtane mümin abimiz kullanmamıza izin vermiyordu belki şuan verir bu arada elinize sağlık

Users who are viewing this thread