Foruma FB hesabı bağlarken hata alıyorum. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
155
Rating - 0%
URL Yüklenemedi: Bu bağlantının domaini uygulamanın domainlerinde yer almıyor. Bu bağlantıyı yükleyebilmek için, uygulama ayarlarından uygulamanın tüm domainlerini ve alt domainlerini Uygulama Domainleri alanına ekle.

N

Nobody

normal kullanıcı adın ve şifrenle girebiliyorsun zaten ne gerek var facebooka ?

Credits
155
Rating - 0%
normal kullanıcı adın ve şifrenle girebiliyorsun zaten ne gerek var facebooka ?
Hayır yani böyle bir yöntem varsa kullanmak daha mantıklı değil mi ?Instagrama'da bağlamayalım ozaman zaten kullanıcı adı şifremizi biliyoruz bunu bulan adam boş yapmış ozaman

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Instagram farklı senkronizasyonlar ve facebook sayfası ile instagram profili bağlama konusunda yardımcı olabilmek adına birleştirildi, yani gayet geçerli bir sebebi varda bu foruma facebook hesabı bağlamanın.. Bilemiyorum, çift faktörü de aç istersen hesabın mailini de değiştir de ebedi kalsın

Credits
155
Rating - 0%
Instagram farklı senkronizasyonlar ve facebook sayfası ile instagram profili bağlama konusunda yardımcı olabilmek adına birleştirildi, yani gayet geçerli bir sebebi varda bu foruma facebook hesabı bağlamanın.. Bilemiyorum, çift faktörü de aç istersen hesabın mailini de değiştir de ebedi kalsın
Hahaha haha iyidi bu çee Sorma sebebim aslında sadece bendemi böyle ? Yoksa genel mi

A

Anarchosa

Facebook baglantisi spyın teması degistirildiğinde yeni temayla birlikte gelmisti . Şuan devredışı olması gerek. Bağlayamazsın.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread