Forumda Olmasını İstediginiz İstekler ? (1 Viewer)

Axis

5566
Credits
0
Rating - 0%
1- İmza bölümüne gif koymak yasaklansın. Sitede optimizasyon problemi var birde gif olunca aşırı kasma yapıyor.

2- Search butonu düzgün çalışmıyor onada bi ayar verilebilir. THX

• Like
Reactions: X
Credits
4
Rating - 0%
Sosyal Mehya bölümünün kapatılması lazım , forum artık hack forumu olmaktan çıktı. Instacıların , Kartçıların , "Ötekiler" diyebileceğimiz kesimin uğrak yeri haline geldi , buda seviyeyi hayli düşürdü bakın foruma. Büyüklerden kimse kalmadı. spyhackerz 'a önceden hack forumu diyebiliyorduk , şimdi ne olduğu belirsiz karman çorman bişe oldu. Eğer mümkünse Bu kesim için yeni bir forum açılsın . Bu kişiler ve açtıkları konular oraya taşınsın
kesinlikle katılıyorum instagram aşşağı instagram yukarı başka bir şey yok

Credits
3,020
Rating - 100%
Merhaba arkadaşlar.

Forumda şu'da olsa çok güzel olur dediginiz ne varsa bu konu altında yazabilirsiniz bundan sonra üye isteklerine göre hareket edilecektir. Yakında birçok özellik iszlerle birlikte olacak. Bizleri yönlendirmenizi ve görmedigimiz şeyleri göstermenizi isteriz.

Saygılarımla.
hocam gifli pp gelsin

Credits
23
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar.

Forumda şu'da olsa çok güzel olur dediginiz ne varsa bu konu altında yazabilirsiniz bundan sonra üye isteklerine göre hareket edilecektir. Yakında birçok özellik iszlerle birlikte olacak. Bizleri yönlendirmenizi ve görmedigimiz şeyleri göstermenizi isteriz.

Saygılarımla.
DOSTUM BENCE YARDIM GRUBU AÇILSIN BİDE YARDIMA İHTİYACI OLANLARA YARDIM EDİLSİN

Users who are viewing this thread