Önemli Forumda olması gereken kategoriler (1 Viewer)

Neyron

Kahbelere inat zirvedeyiz
Credits
9,385
Rating - 83.3%
Forumda olsa çok rağbet görür dediğiniz kategori fikirlerini burada paylaşabilirsiniz. :cicikus
Selam her kes paylaşım yapıyor ama kimileri işe yarar ve paralı şeyleri free paylaşıyor,şahsen ben öyle yapıyorum ama bu paylaşımlar ilgi görmediği için arada kaynıyor bazen,o paylaşımlar için ayrı kategori olsa ve adminler oraya ait ettiği paylaşımları oraya taşısa baya ilgi görür

Credits
2,232
Rating - 0%
Merhaba ben direk forum Hakkında öneri vermek istiyorum.

SpyShop gelmeli bence + açık arttırmalı satış bölümü olabilir + son 1 ay içinde en çok beğenilen konular adı altında 3 konu sitenin yukarı bölümünde bir süre sabit kalabilir. + ve davet kodu sistemi ile kayıt sornası 2 tarafa belirli miktarda coin verilebilir. + çeşitli konularda bilgili kişilerden spy eğitim VS gibi ücret karşılığı eğitim alabileceğimiz bir bölüm açılabilir.

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Rütbe gereksinimleri güncellenmeli ve zorlaştırılmalı ayrıca supreme rankı parayla satışı konulmuş ama fiyatlar arasında kötü bir dengi rekabet var vip alan adam direkt supreme alır ebedi onu kullanır site için zarar olur .

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Yönetime yeni giren üyeler gerek kuralları gerek kimlerin neyden banlandığı neyden uyarıldığı vs. bununla ilgili hiç bir bilgiye sahip oldugunu dusunmuyorum yönetimdeki herkesin yaptığı her yönetimin bilmesi adına yönetim odası olmalı ve neyin ne oldugu ne yaptıkları ne yapılacak ne oldu vs. her seyi oraya rapor etmesi gerek + böylece emir komuta bozulmaz yönetim arası düzensizlik habersizlik iletişimsizlik olmaz
ve en önemlisi onaylı ilanlar konusu hakkında kaydırmalı sidebar olsa güzel olur ve tema renk şablonlar yazı fontları güncellenmeli güzelleştirilmeli zenginleştirilmeli her cihaza uyumlu olmalı

+++
EN ÖNEMLİSİ FORUM KURALLARI TÜM ÜYELER İÇİN GEÇERLİ OLMALI YÖNETİMDE OLANLARDA BİR ÜYE .

Fraud 

AFK
Credits
1,194
Rating - 100%
Konudan bağımsız olarak söylüyorum gezginlere çet kapatılmalı. multi üyeler istediği gibi girip çeti sabote edebiliyor ve buna benzer milyon tane örnek verilebilir. ayrıca tg gurubunun da kapatılması kanatindeyim.

Users who are viewing this thread