Forumun eğitim kütüphanesi olsun.Her kes buraya (1 Viewer)

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
Merhaba ben uzun süredir forumda şunu gözlemliyorum , bence forumun bir kütüphaneye ihtiyacı var benim teklifim içinde vip ve platinium üyeler başta olmak üzere diğer üyelerin de ekleyebileceği bir kütüphane olsun.Platinium üyelere ücretsiz olsun fakat vip ve diğer üyelere bulut ücretini çıkarmak için ücretli olsun.İçinde türkçe eğitim setleri ve güvenle kullanabileceğimiz hack dökümanları olsun.Ücretsiz bir şekilde kütüphaneye 1 haftalık abonelik için ise en az 1 tane adam akıllı ve kütüphanemizde bulunmayan eğitim setini bağış yapabilsinler üyeler. Ben giriş olarak 40 tane türkçe eğitim setini paylaşıyorum ve 60 tane daha hack egitim seti paylasacagim , peki sizler bu listede olmayan hangi egitimi paylasiyorsunuz ?
1.png
2.pngBide clouda telıf isteklerine karşı güvenlik onlemlerımız olsun.Benim internetim 100 mbs hızında günlük 30 gb kadar upload ve ya download soz veriyorum.Kimler ne koyuyor masaya ? :D

@SpyDark abi bence platinyum uyeler icin on numara olur , ne diyon ? :D

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
@Mectruy abi ne diyon ? bence tutar hem spyin kalitesini arttiriyoruz hemde spy a kar saglatiyoruz.Bide egitim iceriklerinde egitimin spyhackerzden geldigini gosteren her videoda spyhackerz logosu olsun k'i olurda bizden calarlar ise reklamimizi yapabilelim

Credits
1,456
Rating - 0%
Platinum üye gelmez zaten fakat vip için düşünülebilir kütüphanedir vb. güzel öneri

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
Platinum üye gelmez zaten fakat vip için düşünülebilir kütüphanedir vb. güzel öneri
bide abi telif atmamalari ve atsalar bile foruma mahkeme karari gelmemesi icin birseyler dusunmeliyiz kanundan yirtmak icin bunlar onemli ki iyice buyuye bilelim

Credits
4
Rating - 0%
cok mantıklı ve güzel olur programlama dilleri eğitim yeri vs vs olursa iyi olur

Credits
1,456
Rating - 0%
VİP için paylaşılırsa bunlar vip üyeler artık hem foruma destek olur kaali güzel düşünmüşsün şimdi detaylı baktımda konuya :)

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
cok mantıklı ve güzel olur programlama dilleri eğitim yeri vs vs olursa iyi olur
Bende bir kaç aya yazdıgım toolları buraya eklemeyı dusunuyorum ve ya az bulunan programları ve ya torrent baglantılarını ekleye bılırız.

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
VİP için paylaşılırsa bunlar vip üyeler artık hem foruma destek olur kaali güzel düşünmüşsün şimdi detaylı baktımda konuya :)
abi ben setleri yüklerim elimde ek olarak 40-60 tane de boyle set var turkce fakat telif yememesi lazim ki duzenli hizmet verebilelim ayrica mahkemeye verilir isek bir sekilde telif haklari kanunundan boşluklar bulup yirtmamiz lazim ki olayi daha da buyutelim

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
kendimiz bile egitim setleri uretip buraya spy adi altinda ekleye biliriz şahsen ilerde paylaşacagım android detaylı rat egıtımımı buraya eklemeyi dusunuyorum yazı yazmak yerine

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
mesela vip+ diye bir sey olur 10 lira fazladan sunucu parasina katki saglayarak kutuphaneye uye olurlar ayrica on siparis kayit olayini da adminler 5 tl den yapar boylece sunucu parasini hizlica cikaririz bende setleri yuklerim

Credits
1,456
Rating - 0%
mesela vip+ diye bir sey olur 10 lira fazladan sunucu parasina katki saglayarak kutuphaneye uye olurlar ayrica on siparis kayit olayini da adminler 5 tl den yapar boylece sunucu parasini hizlica cikaririz bende setleri yuklerim
Sunucu parası hem viplerin artmasıyla hem de yöneticilerin, eski yöneticilerin ve bazı üyelerin vip hediye etmesiyle masrafı karşılanıyor sunucu parasında sorun yok yani :)

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
Sunucu parası hem viplerin artmasıyla hem de yöneticilerin, eski yöneticilerin ve bazı üyelerin vip hediye etmesiyle masrafı karşılanıyor sunucu parasında sorun yok yani :)
Kesinlikle )

Vio's

♡ßing0|_♡
Credits
108
Rating - 0%
Merhaba ben uzun süredir forumda şunu gözlemliyorum , bence forumun bir kütüphaneye ihtiyacı var benim teklifim içinde vip ve platinium üyeler başta olmak üzere diğer üyelerin de ekleyebileceği bir kütüphane olsun.Platinium üyelere ücretsiz olsun fakat vip ve diğer üyelere bulut ücretini çıkarmak için ücretli olsun.İçinde türkçe eğitim setleri ve güvenle kullanabileceğimiz hack dökümanları olsun.Ücretsiz bir şekilde kütüphaneye 1 haftalık abonelik için ise en az 1 tane adam akıllı ve kütüphanemizde bulunmayan eğitim setini bağış yapabilsinler üyeler. Ben giriş olarak 40 tane türkçe eğitim setini paylaşıyorum ve 60 tane daha hack egitim seti paylasacagim , peki sizler bu listede olmayan hangi egitimi paylasiyorsunuz ?
View attachment 6651
View attachment 6652Bide clouda telıf isteklerine karşı güvenlik onlemlerımız olsun.Benim internetim 100 mbs hızında günlük 30 gb kadar upload ve ya download soz veriyorum.Kimler ne koyuyor masaya ? :D

@SpyDark abi bence platinyum uyeler icin on numara olur , ne diyon ? :D
abi haklisin bende ingilizce seyler vat birde su metasploiti labilirmiim

Credits
5,424
Rating - 0%
Aga kütüphaneye sağlam eğitimler lazım. Cem adrianın sm eğitimi çöp mesela. Yaman efkarın termuxu vesayre bunlar hep çöp. Udemyden gerçek kurs çekilirse kurulur bence öyle sağdan soldan toplamayla eğitim olmaz ki. Metasploit eğitimi yazıyoruz çıkan 400mb lık dosya çöpten ibaret. Sağlam seçilmiş sağlam kaynaklar olursa kurulabilir yoksa tutmaz bu.

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
Aga kütüphaneye sağlam eğitimler lazım. Cem adrianın sm eğitimi çöp mesela. Yaman efkarın termuxu vesayre bunlar hep çöp. Udemyden gerçek kurs çekilirse kurulur bence öyle sağdan soldan toplamayla eğitim olmaz ki. Metasploit eğitimi yazıyoruz çıkan 400mb lık dosya çöpten ibaret. Sağlam seçilmiş sağlam kaynaklar olursa kurulabilir yoksa tutmaz bu.
tabıkı kalite onemli o yüzden mesela 1 haftalık kutuphaneye uye olmak için onerilen egıtımler listesi eklene bilir yanı şu egıtımı al bize ver bizde sana uyelık verlım gibisinden

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
kaliteli oldugunu dusundugun udemy egıtımlerını listelersen en azından bu projeye katkı için çok iyi olurdu

Credits
5,424
Rating - 0%
tabıkı kalite onemli o yüzden mesela 1 haftalık kutuphaneye uye olmak için onerilen egıtımler listesi eklene bilir yanı şu egıtımı al bize ver bizde sana uyelık verlım gibisinden
Düşünce güzel, eğitimler teker teker sağlam seçilip konulursa tutar. Eline sağlık.

Credits
333
Rating - 0%
Gercekten efso olur cunku hem VIP e katilim artar, hemde forumun kalitesi ust duzeye cikar. VIP e katilim artarsa da adminler daha cok emek verir foruma. Boylelikle 1 tas la 2 kus olmus olur.
@Gençtürk @KatiB @SpyVenom @SpyDark @Mectruy @Nobody hocalarim bir el atsaniz.
@KAALI Ellerinize saglik hocam guzel dusunce.

edit = ayrica forumda bagis yerine para atalim attigimiz parayla udemy de adminler set alsin forumda paylassin. Olabilirmi

Credits
0
Rating - 0%
dostum
elinde android malware development egitimi var mı -android malware analysis falan degil-
en/tr dilinde olsun mümkünse ingilizce olsun

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
dostum
elinde android malware development egitimi var mı -android malware analys falan degil-
en/tr dilinde olsun mümkünse ingilizce olsun
yakin tar'hte alcam şu sakallı 3 numara saçı olan hocanın

Credits
937
Rating - 0%
Güzel sen resmen sitenin beyin kurucusun

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
Güzel Fikirmiş Bu Gelirse Spyın Kalitesi Artar Bencr

Users who are viewing this thread